Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, motosman napsal:

Sháním řidiče a správce autoparku. Samozřejmě asistentka k ruce a pořádné auto.

Není problém... nějaký čas jsem se staral o autopark v JYSKu, v rodině mám po ruce když tak fleet manažera, kterej pod Brněnskýma vodárnama několikrát vyhrál fleeťáka roku. :D

 

Jako služební auto mi stačí kinderkára, případně Astra v kombajnu. :D

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak kazdej normalni necha vymenit pumpu i s rozvody at si predpis pise co chce.

A nyni k Honzikovi. Jak je mozne, ze se mu rozbila Skoda to nejlepsi auto na svete. Hlavne jak se tady se mnou hadal do krve. Z FB si me za kritiku Skodovky vymazal z pratel. No jo. Bozi mlyny. Jsem zvedavej jak se na tu kvalitu kouka ted. Co si o tom mysli. Mam pocit, ze bude dalsi vylecenej ze sve naivity. Hlavne jak se vsechno testuje atd. Ono sice hezke koho chleba jis toho pisen zpivej, ale kdyz pak ma clovek vyplaznout 30 litru ze sveho, tak se ten hlas lehce zadrhne.

A dokazes si představit jak by jako televizni hvezda prijel do Wolfsburgu Hyundaiem? :D

Sháním řidiče a správce autoparku. Samozřejmě asistentka k ruce a pořádné auto.

Hele za jisty prachy vam tam pujdu klidne i lestit vejfuky TSi od sazi.

960d6bd9e10dc957d86eb3acabb2e134.jpg&key=724901fd0d5497e03aa2082a00d7c76914b635b695ac7fb0b59d9cbf4d072557

Konecne sis poridil poradnou cubinu.

Hele a s tou plachtou me to uz napadlo taky. Ale nvm jestli se to smi na pozemni komunikaci - prave ze je zakryta SPZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikdo si tady na tituly nehraje. Ovšem úprava, slovosled a v neposlední řadě gramatika, mají jistou vypovídající hodnotu o inteligenci dotyčného pisatele. Mimo jiné to však také svědčí o tom, že vlastně tady tímto pohrdáš ostatními, když ti nestojí za to si své příspěvky napsat srozumitelně a česky, a ne nějakou hotentotskou hatmatilkou, která zhusta nedává žádný smysl.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše brácha, na tituly si já také nehraji, ostatně ani žádný nemám (a ani tu maturitu jsem zatím nedotáhnul do zdárného konce) - ale snažím se (většinou) psát co nejlépe dle pravidel ČJ.

Nebo Ti připadá normální chovat se k mateřskému jazyku jako ignorant ?

:kol-72:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Clint napsal:

Rádiusi, zapomeň už konečně, že si tady někdo z nás koupí Hnůj na ježdění. Tak nám ho už konečně nevnucuj. My víme, že sis nasral do bot, tak to nechtěj i po nás :D

Přidávám se na stranu Clinta. Hnůjday mi nesmí do baráku! :D

  • Pozitivní 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...