Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jo to mě nenapadlo, že Kozákovi ty LED ky drží, protože jezdí služebním a svoje má v garáži [emoji23]



Nechám je zatím jen ve stropě. Zbytek vrátím žárovky. Ještě že jsem je nevyhodil [emoji16]

Jo zadní SPZ ledky drží, ale to byla origo lampa z MB.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jemu hlavne drzi protoze ty cinske co ti prodaval za 50ks koupil za 5kc a z vydelanych penez si pro sebe koupil kvalitni. Holt ten marketing a jak zblbnout lidi okoukal od SA a tys mu na to skocil. Nevim nevim jak si budes ted zvykat na ty bludicky. [emoji3]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ozák to je taky jinej člověk, na víkend si koupí kombíka ještě od mladé boleslavy :D:D 

 

mě třeba ledky všechny fungují už 3 roky, tak sis hold koupil šunty. ale stejně to je fuk jestli tam máš žárovky nebo ledky, stejně je to furt jenom Mbéčko :D po tejdnu zapomeneš že tam nějaké ledky vůbec máš :D

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To musím se synovcem souhlasit. Lepší auto z toho Ledky neudělají a stejně nikdo neřekne "hele to je kára a jak mu ty zrcátka pěkně svítí, holt luxus ty Ledky" [emoji23] [emoji23]

Chápu, že z kindera ty Ledky udělají auto o tři tři třídy vyšší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jiste u Rapida to navysi cenu o 20%. Jinak kdyby si jezdil do Globusu ( kde je svet jeste v poradku) tak se ti to s tim kosikem nestane. Ja ho vcera nalozil zradlem za 3500 a v asfaltu za mnou na parkovisti byly vyjete koleje pod tim kosikem. Ten se sam jen tak nehnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto je zase jednou "recenze"... ten člověk zase plácá hovadiny. Aneb další Alfa, která je skvělá, dokonalá a nejlepší. Proto značka krachuje, nemá prachy pro zaměstnance a budoucnost je brutálně nejistá. Ale Giulia je prostě skvělá.

 

https://www.stream.cz/meziplyn/10015402-alfa-romeo-giulia-quadrifoglio

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protože masa lidí tyhle auta nechtějí, to je celé. dnes chtějí SUV a kdo neprodává SUV, tak nevydělává to co by si akcionáři představovali.

hovadiny asi neplácá, to auto musí mít emoce a konečně vypadá jinak než všechny wagny, audiny atd... ale těžko říct, nejel sem s tím.

 

např.. kdyby nebylo SUV a panamera, tak Porsche už tu není. 

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 3
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Sabiza napsal:

Toto je zase jednou "recenze"... ten člověk zase plácá hovadiny. Aneb další Alfa, která je skvělá, dokonalá a nejlepší. Proto značka krachuje, nemá prachy pro zaměstnance a budoucnost je brutálně nejistá. Ale Giulia je prostě skvělá.

 

https://www.stream.cz/meziplyn/10015402-alfa-romeo-giulia-quadrifoglio

Seděl jsi v tom alespoň ?

Myslím , že ne...hovadiny plácáš Ty, sory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, KDB napsal:

Seděl jsi v tom alespoň ?

Myslím , že ne...hovadiny plácáš Ty, sory.

Ano, seděl jsem v té suprové variantě s dieslem. Klasická Alfa s dílenským zpracováním, které dnes předvádí Dacia. Nic extra. Představa, že za Alfu dám dva a půl milionu, mě dost šíleně děsí. Za takové prachy si raději pořídím Nissan GTR nebo nějakého německého střepa ze Stuttgartu.

 

Před hodinou, kokta7 napsal:

protože masa lidí tyhle auta nechtějí, to je celé. dnes chtějí SUV a kdo neprodává SUV, tak nevydělává to co by si akcionáři představovali.

hovadiny asi neplácá, to auto musí mít emoce a konečně vypadá jinak než všechny wagny, audiny atd... ale těžko říct, nejel sem s tím.

 

např.. kdyby nebylo SUV a panamera, tak Porsche už tu není. 

 

Plácá blbosti, resp. není vůbec objektivní. Vždyť to, co dokáže Alfa, dokáže Porsche nebo třeba F-Type. Narážel jsem hlavně na to, jak byl odvařený z toho, že po přidání plynu to auto jelo. Chápu, Alfa to do tohoto modelu moc neuměla... ale i přes to.

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Clint napsal:

Tak ten Kozák dodal pořádnej matroš. Ty jeho čínský diody totiž už začínají všechny blikat. Nejdříve u řidiče u nohou. Tu jsem vyměnil za jinou. Teď začaly blikat a zhasínat obě ledky u nohou vzadu a dneska ráno začala zhasínat a poblikávat ve zpětném zrcátku u řidiče. Takže všechny půjdou do prdele a vracím žárovky. Že já vůl se nechal ukecat kurva. Kozák vzal asi nějakou třetí třídu spolehlivosti.


Auto mám jak diskotéku emoji23.png

 

Nechci slevu zadarmo.

To jsi zase hupnul na mucholapku.:t:skoda:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, motosman napsal:

Tak kdo se byl dneska projet? V TV byl pokyn, že jsou silnice luxusní. Já vytáhl Fordíka, protože je špinavý a má letňáky.

Praha - Malá Hraštice - Praha, v čase 9:00 až 15:00. Nic zajímavého jsem nezaznamenal, mimo lehkého sněžení při návratu na základnu.

Venkovní teplota -0,5 až +2,5°C.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Clint napsal:

Včera se mi nějak sám rozjel nákupní vozík a naboural do nárazníku. Tak tam mám šlic kurva fix emoji48.png Ale půjde to rozlestit. Jen není čas...

Člověče, Tebe nějak zmáhá ten předvánoční čas, že se k tomu takhle přiznáváš a nehodil jsi to na nějakého důchodce či bezdomáče Vencu....

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...