Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

garáž sem měl rád, od ty doby co tam je furt posranej kodiaq, historie oktavek a tyhle stary vergly, tak se mě ten pořad přestává líbit.

Ono to bude tím, že byla všelijaká výročí aut. A co si budeme povídat... Lidé si žádají mediální masáž. Chtějí vědět, proč má Kodiaq zamlžená světla, proč je Octavia úžasné auto...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stane, chválím MHD v Praze o Silvestra a na Nový rok.  To myslím v předchozích letech tak krátkém intervaly nebyly (i pro bus) až mě přišlo, že není tolik potřeba.  Jak to vidíš jako profík?  Metro na Nový rok do 2.30 hod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Yosef napsal:

Stane, chválím MHD v Praze o Silvestra a na Nový rok.  To myslím v předchozích letech tak krátkém intervaly nebyly (i pro bus) až mě přišlo, že není tolik potřeba.  Jak to vidíš jako profík?  Metro na Nový rok do 2.30 hod.

 

No já zpravidla noční nejezdím ( na silvestra jsem ji měl naposled před několika lety), tak nevím nakolik je MHD v tuto dobu vytížena. Pokud to ovšem město zaplatí, nevidím problém v častějších intervalech...

(O štědrém dnu a na Silvestra naprostá většina spojů končí dříve než běžně a místo nich jsou buď některé linky obsluhovány nočními spoji, nebo prodlouženými denními)

Po zkušenostech, kdy bylo v krátkém období vše v pátek a sobotu prodlouženo o 1 hodinu oproti jiným dnům bych ale řekl, že je to zbytečné - podle toho co v tu dobu jezdilo v prostředcích MHD si myslím, že chlastat by se mělo až do rána, anebo do půlnoci. Páč jinak normální lidi v mezi 1 a 5 hod. ranní zpravidla nejezdí.

Až na pár zoufalců co se někde zapomnělo, či musí na druhý konec Prahy a jedou prvním ranním metrem.

Pravdou ovšem je, že když v rámci šetření Ropid nasadil v jedenom roce věšinu povrchové dopravy na Nový rok až po 6 ranní tak to bylo maso.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, Yosef napsal:

Chudák Clint,  na zemi aby koštėtem odmetal sníh a ve vzduchu koštětem nebo hráběma odháněl inverzi.  Snad tam na tu mlhu má nějakej ventilátor. V celý Praze nemusí být mlha ale na Ruzyni jo.

 

Vzhledem k tomu, že zde ještě stále Clint není, tak si buď léčí mozoly po celodenní dřině, anebo slepuje zlomenou násadu od pometla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...