Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Petrrr napsal:

Zajimave ze Kodiaq tady na foru jeste nema vlakno Zavady a vrzani. To tam ma byt jako prvni. emoji23.png

seš hrozná plačka, závidíš nové auta ostatních lidí! holt tvůj soused si koupí novou televizi a hned mu ji pomlouváš.

 

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, stanmar napsal:

Narozdíl od některých zoufalců a plaček mě u současného vozu potkala první závada až po více než 5 letech. Tak jestli to bude podobný bude Petrrova kinderoctavia už dávno sešrotovaná...

taky mě ještě funguje motor i spojka i převodovka :D jenom klintovi se srala 1.8 TSI!!!

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo jak to ze nevsiml. Jel jsem za tebou. Rikal jsem si co to je za kloboucnika co zdrzuje. V miste fotky + 1km cca mam praci. Tedy jezdim tam denne. Mel ses ozvat vole. I kdyz ja odpo byl v Kraslicich u segry..I kdyz to je fotka z internetu stazena kdyz ty jsi ten trojak z Ruska a neexistujes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[emoji3] já ani nevěděl kam jedu jak jsem byl pod vlivem, řídila manželka a objížděli jsme příbuzenstvo, vzbudila mě že jede asi blbě, když chtěla jet z Mariánek na Plzeň a vjížděla do Varů [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Ale prej za to můžu já, protože jsem ji navigaci nastavoval já, ale já o tom vůbec nevím [emoji23] [emoji23] [emoji23]

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Stringo napsal:

emoji3.png já ani nevěděl kam jedu jak jsem byl pod vlivem, řídila manželka a objížděli jsme příbuzenstvo, vzbudila mě že jede asi blbě, když chtěla jet z Mariánek na Plzeň a vjížděla do Varů emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Ale prej za to můžu já, protože jsem ji navigaci nastavoval já, ale já o tom vůbec nevím emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

 

 

 

před 1 minutou, Clint napsal:

Klucka, nezapomeňte zejtra máme sraz v Nesuchyni ;)  

 

Aspoň že se k tomu stringo přiznal, ovšem výrazivo clinta je ještě teď pod vlivem...:kol-99:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo Prazaci uz maji prezuto. Na druhou stranu i tady rada nadsencu uz taky. Ja vedel proc pockat. Tak nejak jsem to citil v kostech. My z drsnyho zapadu kde musis o sve misto a zivot na slunci bojovat kazdy den na to mame cuch. A to v loni jsem prezouval uz 29.3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...