Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Zátěžovéj test budu dávat za tři týdny jedem na dovo s rodinkou cca 1100km za mnou pojede kamarád taky s rodinkou ale nemá kufr tak bere vozejk počítám že se Budem ploužit max110km/h takže se pokusím to dojet na mojí pidi nadrz ale to si opouštím nehty na nohou a pak y manželce a možná dojde y na děti.:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už jezdím ekonomicky, max 140 po dálnici, tím jsem sichrovanej, že mě nelapnou klifové. Pokud nespěchám, tak ustáleně 130 po dálnici. Ale to už nejde držet ustáleně levý pruh, ale musím zajíždět do pravého, pač mě dodávky předjíždějí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

motos to mas hoodne ecorun, nevim jak se 4x4, ale s RS je to realisticke, ale tak nejlip jizdou vnoci

 

barbossa no u nas pokud jedu podle predpisu tak mam spotrebu co pises, ale to je cca 50% 140 dalnice a 50% 100 okreska - ne ze bych jezdil tak slusne, ale na teto trase to ani jinak nejde kvuli provozu... a samozrejme zvedam si spotrebu predjizdenim na trojku  :kol-29:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jste teda piráti a největší je boss Clint.

V ČR předpisy dodržuju až na D8 tam jezdím 160-180 v NDR předpisy dodržuju taky pokud není určená max rychlost tak 180 nejvíc mi kazí průměr moje město je to všude do kopce a Každéj den jezdím na zahradu která je taky na kopci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

motosi, dle ceny paliv hádám, že cestuješ někam na sever nejspíše Norsko co? Tam není drahej jen benzín, ale úplně všechno, zase je tam krásně.  To Clint pojede do Ruska na Bajkal kde benzín stojí 15kč a naftu co tam lejou do kamen a do traktorů rozlévají zadarmo za vřelý pozdrav. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady se často zaměňují dva pojmy, jako je "pirátství" a "rychlost". Samozřejmě, že tyto pojmy mají určitou společnou souvislost, ale neznamená to vůbec, že by snad rychlost byla jedinou devizou nějakého pirátství na silnici. To by pak znamenalo, že lidi co jezdí na červenou, v protisměru, předjíždí nebezpečně před kopcem nebo zatáčkou, vybržďují řidiče, porušují zákazy vjezdu, stání i zastavení nejsou piráti.

 

Tady v našem klubu máme pár rádoby závodníků, doufám že nikoliv pirátů (Pancho, Ozák, Motosman, Barbossa...), ale i hodně pomalejších řidičů (Pawouk, Stanmar, Rádius....). Naši rádoby závodníci se chlubí svými výkony na silnici a největší chloubou je ukazatel jak vysoko se dostali s průměrnou spotřebou ;) Buďme rádi, že zatím to odnesli jen plechy. Uplně to nejhorší, co se může stát je, že někdo z nás už na náš sraz nepřijede a to si nikdo nepřeje.

 

Název "pirátský klub" rozhodně neznamená, že musíme být piráty a ohrožovat ostatní účastníky provozu. Byl zvolen samozřejmě s nadsázkou a nikoho nenutí k tomu, aby dokazoval svoji příslušnost ke klubu hazardní jízdou. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  :kol-47: Ach jo, na mě zase zapomněl, že jsem nejpomalejší z nejpomalejších. Každý se občas rád sveze a já věřím, že jsme tu všichni parta, co to mají v hlavě v pořádku a adrenalin jim nevygumuje mozek už i ke zkušenostem, který každý díky docela slušnému průměrnému ročnímu nájezdu tady asi má. Tedy s Clintem souhlasím a podepisuji 3x a nechávám ověřit notářsky na úřadě.  

 

edit: jen někteří se musí ještě doučit co je zákaz zastavení a zákaz stání. Ale to je detail, žádný pirát z nebe nespadl.  :kol-98:

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...