Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Moje baterie o kapacite zavratnych 36 Ah samozrejme nastartuje. Ono zase s kibdermotorem nema tolik prace. I kdyz kamarad v F1 1.2 HTP tedy trivalec a tam byla osazena standartni 44Ah. Hold uspory. Baterie at si vydrzi zaruku a zakaznik si koupi novou uz za sve. Zase na druhou stranu abych nehanil je tam 170 A alternator. Ten znamej ma 90.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spíš dnešní auta si fakt žijí vlastním životem.... njn kdybys měl start/stop, tak bys dostal lepší startér, alternátor a baterku :) pak to krásně vypnu diagnostikou a prodejkyně z toho byla udělaná, co si to tam ladím na notasu :D

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodejkyni si mel hned ohnout o kapotu. Nicemu jinemu stejne urcite nerozumela. Stacilo mi jednou pri cekani na servis jak stehovali auta ze showroomu - vystavena a pocitala zuby pri kazdem zarazeni. Mel jsem chut ji ta auta vyparkovat sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje baterie o kapacite zavratnych 36 Ah samozrejme nastartuje. Ono zase s kibdermotorem nema tolik prace. I kdyz kamarad v F1 1.2 HTP tedy trivalec a tam byla osazena standartni 44Ah. Hold uspory. Baterie at si vydrzi zaruku a zakaznik si koupi novou uz za sve. Zase na druhou stranu abych nehanil je tam 170 A alternator. Ten znamej ma 90.

Takovou baterku máme doma na zdi v hodinách :D

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...