Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak panáčci, už začínám mít slinu na něco ostřejšího, tak radši dokud na ten mobil vidím Vám chci popřát krásného Silvestra, pěknou oslavu Nového roku a do tohoto nového roku všem přeju hodně štěstí, zdraví a mnoho osobních i pracovních úspěchů!!! [emoji6]

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak to ja dnes rano v tom mrazu asi taky po 4 dnech nastartoval Rapida a pustil hned vyhrev sedacek a chudak to trochu rozdejchaval. U pojistkove skrine se rozeznela relatkova symfonie D-dur a pri kazdem cvaknuti zakolisaly otacky tak o 50. Prvnich par chvil. Hold ta kinderbaterie 36Ah do hodinek se asi lehce zapotila po tom startu.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, já vám tak závidím, budete pěkně doma, žrát steaky a chlebíčky, chlastat plzeň (Kokta Budvar) a šampaňský, koukat na Menšíka s Bohdalkou, smát se a já???  Já budu sedět v práci, sledovat, jak mrzne a hlídat, kdy začne padat sníh, abych vzal hrablo, koště a šel zametat runway :)

 

Sice žádná letadla nepoletěj, ale co kdyby ;)

 

Tak vám tady všem v klubu taky přeju vše nejlepší do Nového roku a ať se zase všichni zdraví shledáme ;)

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však už sem teď akorát od zákazníka přijel a potom se vydal jako správnej čech ve Fabia COOOOMBIÍÍÍÍÍÍÍÍÍ na nákup do kapitalistckého kauflandu a koupil si Budvary a k tomu jeden tmavý v balení..'

Petr: ta stejná akorát AGM baterie kvůli start/stopu je i na Fabii. Dávají tam tak slabé baterky, to je šílený.... Kapitalisti jedni....

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, ja zavezl maso k rodicum odpo a nyni si k nim zajel pro hotovej tatarak. Protoze tata umi ten nejlepsi na svete. Clinte normalne bych se ti smal, ale dnes mam s tebou slitovani.

Jj Pawouku. Snezi tu jako prase, silnice katastrofa, ted jsem jel ze Sokolova a samozrejme drobne bouracky pri ceste byly. Lidi hold neumi reagovat na zmenu podminek.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska budou prázdný nádrže, už to vidím :D :D Ještě plánuju tažný a budu tahat za autem cisternu s nápisem pitná voda.

 

Nechal jsem si v kantýně usmažit alespoň vepřové průhledné řízky a koupil pár housek.....Kola je v lednici a brambůrky na stole....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...