Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Přesně to jsem si myslel, jako pěkné počtení o kvalitních výrobcích zn. škoda ( konstrukční vady a neduhy), ti zde přikládám odkaz. myslím si, že i Clint bude koukat jako na Obamu ve zprávách. je tam celá řada zajímavostí včetně novinek jako je F3, O3.

http://forum.skodahome.cz/topic/132215-d%C3%ADlensk%C3%A1-p%C5%99%C3%ADru%C4%8Dka-n%C3%A1vody-sch%C3%A9mata-apod/?p=2120924

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč? četl si to? pokud ne, tak doporučuji. ( hned ten první soubor) A obloukem se vyhnout O3, F3, S3, alespoň prozatím. U Rapida už tam naštěstí tolik závad resp. problémů nepíšou. 

a nekritizuj jenom a koukej dovalit na čaj, tentokrát bych měl dovalit i já. jinak neuvěřím, že nejsi Coloumbo. Z minulého srazu vyfotili stejně nějakýho čišníka nebo obejdu co se šel na hajzl zrovna vychcat. A mysleli si, že jim uvěřím, že jsi to byl ty. 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dětských autech? Koukal si se pořádně? asi ne viď, hlavně a ve větší míře co se tam řeší je O3 a S3. To jen aby si byl klidnější. V tom odkaze příspěvěk 16 a hned první zazipovaný soubor a ona tě přejde sranda. třeba se oprýskává středový rámeček výdechů topení a to sem vybral jen lehký příklad aby to z tebou neseklo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, jsem říkal že do Lán nepachnu... Clint vycítil šanci a udělal srazik tam... odmítl jsem tam jet. Ten den me Clint ještě volal v 16:00 jestli fakt nedorazim. .. říkal jsem si že je fakt PAN. A ted co se nedozvím, celý to byla habadura abych nejel!!! Ted schválně změnil misto, ja tam přijedu, nikde nikdo... a budete v Krusarne a nebo v Lánech. Tak ted fakt nevím :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaký jed, já jsem pravdoláskař se sluncem v duši, měl by sis přečíst toto stránka se staženými emaily premiéra naší země, prostřednictvím hackerů ze včera. Asi to bude dost i ve zprávách. Tam máš jedovatých slin plný kýbl. 

 

 

Teď ještě jestli to někdo neokořenil... Zase se nesmí věřit úplně všemu. Na FB někdo napíše že támhle někde utečenci zabíjejí a PČR to neřeší a hned se to sype jako lavina... A přitom to vůbec není pravda...

 

 

Hošani, já bych se taky řadil mezi pravdoláskaře, jenže ti se nějak přesouvají ke sluníčkářům ( a já nevím co je to za nadávku), takže raději volím variantu XENOFOB a jsem na to hrdej !!

 

Mám na imigranty svůj názor a Sobotka & spol. jej určitě nezmění, a co se týká informací na netu...už i naši zpravodajci nepíšou o těch chuděrách jen pozitivně, dokonce mne překvapilo, že i v Německu (sic) opožděně, už taky píšou co tam kdejaká lůza dělala o silvestru ( a kdyby jen v Německu)...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak opravy zatím jen podvozek jinak nic velkého. Čeká mě spojka se setrvákem a pak zase nic... Úpravy ty jsou prostě koníček, navíc to dělám všechno sám... Ale ty vstřiky jsou celkem tanec, tomu bych se chtěl vyhnout... Navíc nemám na jiné novější auto a když koupím jiné podobné, bude to stejný a navíc nebudu vědět nic o tom, co na autě bylo nebo hlavně nebylo dělané... Takže pokud do auta budu vyrážet 20000,- ročně letos a další rok, tak se mi to vyplatí než to prodat a koupit další (neznámý) auto...

To víte, že bych radši něco mladšího, ale teď na to není a nebude nějakou dobu... To je prostě realita a taky se může stát,že budu muset jednou zase začít jezdit BUSem, je spoustu lidí co nemá žádné auto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...