Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ne, naštěstí. Odnesl to jen SIII.

Co je špatného na odpojování válců? Ja myslím že to je funkční řešení a lepší než mít pořad pravy tříválec, ala HTP s turbem nebo start stop.

Pánové co bych pro setkání s vámi neudělal...

Protože jsem měl mít ve čtvrtek odpolední požádal jsem si o neplacené volno abych mohl za vámi na véču a pokec :kol-35:

Jo a Ikarus nemám, páč ten poslední pražskej je v Muzeu MHD a nejbližší podobný jezdí v Maďarsku !

Neboj, až ho vojezdej, DPP ho s velkou slavou odkoupi a bude jezdit jen Prémiové streky. K nemu si cuchnes až za 20 let.

Co má S3 s podvozkem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cocto Machruješ když víš že nedorazím na čaj. ;-)

Jinak po servisu všechno chrastí tak jak před takže všechno v pořádku.

Pazvuky budu řešit už sám.

Reklamace středového chromového rámečku vydechu topeni úspěšně vyreklamovano (začal se odlupovat)dokonce na dvakrát poprvé se jim to nepovedlo vyčuhoval 1mm a že jsem puntitčkář, reklamace krytky madla spolujezdce ( neseděla asi o dva mm, uvnitř zlomená jedna packa) vyřešeno. Vzadu popelník na středovým tunelu neseděl taky vyřešeno. Panorama na jedné straně o 1mm výše než druhá a skřipot taky vyřešeno. Další reklamace budu řešit až toho bude zase víc.

Petře to máš radost co. chtěl jsem to nechat až na čaj ale bohužel.

Editováno: , autor: Barbossa
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cocto Machruješ když víš že nedorazím na čaj. ;-)

Jinak po servisu všechno chrastí tak jak před takže všechno v pořádku.

Pazvuky budu řešit už sám.

Reklamace středového chromového rámečku vydechu topeni úspěšně vyreklamovano (začal se odlupovat)dokonce na dvakrát poprvé se jim to nepovedlo vyčuhoval 1mm a že jsem puntitčkář, reklamace krytky madla spolujezdce ( neseděla asi o dva mm, uvnitř zlomená jedna packa) vyřešeno. Vzadu popelník na středovým tunelu neseděl taky vyřešeno. Panorama na jedné straně o 1mm výše než druhá a skřipot taky vyřešeno. Další reklamace budu řešit až toho bude zase víc.

Petře to máš radost co. chtěl jsem to nechat až na čaj ale bohužel.

A kdes k tomu prosimte prisel? To uz z výroby nelicovalo?

Me kdyz rekli v servisu, jste puntickar (nelicovalo predni svetlo, neslo ani vyndat), podivejte na ostatni, mate to pekny. Tak jsem je uzemnil vzdy tim, ze za prve tohle je nove auto, ne 10let stare (na ktere v bazaru ukazoval) a za dalsi, az to budu prodavat, tak tezko vysvetlim, ze to nelicuje z vyroby. Vzdy bude kupujici chtit slevu, ze to byla totalka atd atd... A byl klid.

Navic jsem dodal, kdyz je majitel vozu prase, tak mu prasarny nevadi.

A pul roku na to bylo auto ukradeny :D. Cekam tedy kdy pujde Hyundai :D, pristup mam stejny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta krytka madla byla od začátku co auto mám od 20tis asi jse o to opřel někdo těžší kategorie ale nejsem si jistý a ten popelník taky odzačátku. Střecha podle mě používáním asi se to spravilo samo když to mázly a to stejně musely protože 60tis. Ten rámeček se odloupnul někdy 14 dní zpět a zkoušeli na mě že jsem si to udělal sám že to musí posoudit SA no a když tam ten rámeček daly novej tak jim tam nepasoval a už jsem z toho vyšel jako puntitčkář ale že to samozřejmě dají tak jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kapitáne, co ti dělá ten středovej sloupek?   Mě vrže ta středová konzole, jak je dole ta šoupací schránka. Když se o to opřu z boku nohou v levé zatáčce, tak to praská :(

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...