Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Je mi to naprosto jasné, chtěl jsem tě dokopat k nějakému "inteligentnímu" vysvětlení, proč to nekoupit místo původního tvrzení

"Skvělý kup. Rozhodně bych neváhal. Toto zařízení bude řvát tak často, že se pro jistotu ani nerozjedeš. :-)"

Stačilo napsat to jako teď, já třeba tomu moc nerozumím, nevím jak moc to může být citlivé a tak, takže mě třeba není jasné, proč by se to mělo odrážet od dveří nebo tak něco. Taky bych něco podobného do auta bral, ale třeba za 3000kč víc bych do toho asi nedával...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo, zadarmo ti poradím. jezdi podle předpisů a ušetříš 3tis. Mám u tebe alespoň kofolu ( za dobrou radu). V Tvém případě si raději za ty 3 tis kup kvalitní kameru, při počtu tvých havárií se ti ta investice jednou vrátí.  :kol-28:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naopak te zazaluje, ze je tam spz.

Hele kdyz tak koukam na tu tragedii litr teeesiii, tak si rikam ze kdyz Hyundai je pozadu, ze by ty tragicky 1.6 mohl vymenit za turba, ctyrvalcove :)... Pak by mohl byt zase v kurzu. A nez se dostane na ty potvory litrovky, tak to potrva treba 5 let.

Tak uz verite? Auto se nenaslo, ani na Rapida s Prazskym platem nemam, tak je na case poslat je dal. :(

http://www.sbazar.cz/radius.pracovni/detail/15765886-prodam-sadu-pneumatik-4x-continental-contiecocontact-3

Ps,

Rapid taky nenazuje tenhle rozmer? Taky jako Fabie nazuje maximalne galusky?

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto do auta kamera je k hovnu a nemá smysl ji kupovat. Akorát to dává někomu podnět to ukrást a rozmlátit při tom další věci. A vyndavat ji furt, to nejsem otrok. Kameru chápu na nějaký adrenalinový sport, kdy se pak člověk kouká, co dokázal. Ale jako pako koukat na D1, to asi ne. A jízda kinderem asi taky moc adrenalinová nebude, i když u Petrrra člověk nikdy neví [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto a to jsi slyšel kde, to je samozřejmě nesmysl co píšeš. Stejné jako zloděj co by se ohradil proti usvědčující kamerovým záběrům z krádeže a záznam by se nemohl použít. Když jsem vznášel dotaz na úřad pro ochranu osobních údajů z důvodu nutnosti registrace kamery a souhlasu s jejím použitím, bylo mi odpovězeno že v tomto případě být nemusí a výčet rozsudků soudů kdy záznam kamery byl použit jako důkaz poškozeného. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ty si Clinte jezdi třeba na Barumkách a kup si placatej volant. Já o kameře vím své a ty abys jednou nelitoval. Kameru můžeš mít a dokonce její záznamy uchovávat pro vlastní potřebu, nesmíš ale ta videa zveřejňovat, resp. taková videa, kterými by si narušoval něčí práva. Jak dost lidí dělá na youtube. 

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto a to jsi slyšel kde, to je samozřejmě nesmysl co píšeš. Stejné jako zloděj co by se ohradil proti usvědčující kamerovým záběrům z krádeže a záznam by se nemohl použít. Když jsem vznášel dotaz na úřad pro ochranu osobních údajů z důvodu nutnosti registrace kamery a souhlasu s jejím použitím, bylo mi odpovězeno že v tomto případě být nemusí a výčet rozsudků soudů kdy záznam kamery byl použit jako důkaz poškozeného. 

nesmysl? nejdřív s tím měj nějaké zkušenosti jak to funguje v realitě, třeba věřím že jinde na policii by je uvítali...  

a i kdyby to naše všechny uřady brali, tak stejně často na té kameře ani není vidět dokonale SPZ = opět jsme tam kde jsme byli.

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně když u auta poškrábali klíčem lak, a mohlo to být vidět z mého druhého auta v kameře ( protože jsem jí dříve nechával puštěnou přes noc) tak mi sami policajti řekli, že až to prohlídnu a bude něco vidět ať určitě přijdu. V noci občas SPZ vidět není, ale když to do tebe někdo nahuláká a neujede a na začátku bude tvrdit něco a později u soudu něco jiného ( třeba po poradě se svým  právníkem) budeš mít v ruce možnost obrany. Budeš mít jinými slovy alespoň něco a lepší něco než-li nic. Clint bude mít taky něco, oči pro pláč. A dokud jde jen o plechy, dejme tomu, ale když už pak jde o životy, to už není sranda. Ale já tu nejsem abych někoho přesvědčoval, ať si dělá každej co chce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problem to opravdu je, sice je uz nejaky precedenc, ale moc bych na to nespolehal. Tys nevidel ty problemy, kdy si prodejce kol na vyloze vystavil fotku zlodeje a ten ho zazaloval a vyhral? Jakmile u soudu bude receno, ze jsem nedal souhlas s nahranim, uchovanim a dalsim šířením zaznamu, tak mas proste smulu a dukaz nebude akceptován.

Ano, poskrabe ti auto, ano chytej ho na zaklade dukazu a kdyz rekne ze ti nedal souhlas a nebudes mit svedky, tak se nic nestalo. Odchazi domu. To ze lidi jakmile videj zaznam tak zacnou zpivat je jen jejich chyba. Ja bych se v prvy rade zeptat zda-li maji souhlas natacene osoby a pokud nikoliv, tak bych rekl ze tu osobu nepoznavam. Proste soukroma kamera neni automaticky dukaz. Slouzi jen k natlaku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Policajti se budou chechtat a řeknou, at si ten záznam strčí do "kapsy". Protože nemůžou vědět, zda ten záznam není upraven, nějak zfalšovaný atd. Navíc natáčet cizí lidi je protizákonné, stejně jako focení, bez jejich souhlasu.

 

Petrrr chtěl bejt kdysi v STB, ale pak byla revoluce a už se mu to nesplnilo. Proto si to trochu vyrovnává tajným natáčením cizích osob, je to takovej náš fousatej voyer :D No hlavně si musí zdůvodnit proč zbytečně vyhodil 5 klacků a nekoupil dítěti raději Lego :)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten kdo páchá trestnou činnost tak o toto právo příchází, že ho nemůžeš bez jeho souhlasu natáčet a podobné hovadiny co mi tady povídáte. To by nebyly uliční kamery, kamery v bankách apod. k čemu, když by ty záznamy nemohli být použity v trestném řízení. Stejně jestli byl záznam zfalšován či upraven hodnotí také potom až soud a soudní znalci po námitkách obhajoby například. To jestli lze záznam z kamery použít jako důkaz v konečném důsledku určuje až soud a ne nějaký policajti. Stejné jako nutná obrana, krajní nouze, činy jinak trestný, jinými slovy za určitých okolností při nutné obraně se ten čin jako trestný neposuzuje. Obdobné u kamer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tentokrát dávám za pravdu Petrovi, na Plzeňském přivaděči natočili magora, co tam jel asi 200km/h a podle toho záznamu ho vyšetřovali, několikrát bylo v televizi vybržďování a záznamy byly jako jeden z hlavních důkazů. Je jasné že tohle pořizovat nesmíš, hlavně nesmíš nic veřejně šířit a pokud to je záznam obhajující tvou nevinu tak to použít určitě lze. Nebo na pojišťovně třeba při střetu se zvěří to může pomoci. Já možná kdybych to měl, tak jsem mohl řešit tu mou nehodu, takhle mám howno a ani jsem nemusel volat policii...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ještě, že mě už nějaká Škodovka nezajímá, ať si třeba nasere do těch aut, já už to stejně kupovat nebudu. Slepice já už budu jen střílet.  :kol-46:

 

Škoda Octavia 3,  1,0 TSI ve výbavě Junior, to až přijde to bude pecka.  :kol-98:  :kol-98:  :kol-98:

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...