Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Clinte,ona cena vždy neznamená kvalitu.

Stačí si zapnout televizi,reklama na jeden shit větší než druhý,ale lidi tomu věří a kupujou,pak se udělá nějaký test a zjistí se,že ten "obyčejný" výrobek za 1/10 ceny je 2 krát tak lepší!

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste podporim Sankova slova. Koupis treba Kindera za 350-400tis a koupis Octavku za 600-650tis a najdi rozdil. Poradim ti, zadny neni. Oboji jsou na chlup stejny sunky. Je tedy cena meritkem jak popisuje Clint? Nekdy a nekde mozna ano, u Skody vsak nikoliv. [emoji1]

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to víš, že Bechera ti nepřiveze, kouká jak ušetřit, myslí si, že za 5 prašivejch oplatek s oříškama ho budeš celej tejden hostit a krmit. On je hroznej lakota, kdybys ho viděl na srazu, objednal si nějaké speciální drahé koule a nedal nám ani čuchnout. Sežral to sám a bylo mu pak dva dny blbě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole opovrhujou oplatkama. Ja ovsem nemyslim ty co koupis v kazdem tescu od Opavie. Ale ty origo rucne delane primo ve Varech.

Jj Bachovy koule, ty byly. Zavist je hrozna vec Clinte vid?

Beru Te Sanku za slovo, manzelky s detma posleme nekam k vode do Pasohlavek a v klidu udelame kost ve sklipku. [emoji106]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK takže usuzuje jen podle toho, co napsal nějakej jouda na slevomatu, ale konkrétně o tom výrobku technické info nemáš, takže to může být šmejd, ale taky nemusí... (Osobně si myslím,že to nebude nic moc, ale zajímal mě ten podnět k hodnocení, když se z popisu nedá nic konkrétního vyčíst)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo já nemám nic proti tomu, že je to evidentní šméčko, tak jsem na to jeden čas koukal, ale když někdo napíše že je to sračka a není tam u toho nic napsáno, tak jsem chtěl vědět proč to hodnocení, nic víc, nic míň. Třeba ten ELM327 z té Číny, to je taky šméčko a funguje to, tak si říkám že co je levné, nemusí být vždycky nefunkční, záleží co od toho kupující očekává...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom s tebou souhlasím.

Jak jsem psal. Fungovat určitě bude a nejlépe někde na Sahaře. Tam nic není a proto když zahlásí poplach, tak na 80% tam bude měřit nová O3. Ve městě to bude neustálý poplach. Od dveří, benzínek, info tabulí, MHD, mobilů atd. Takže užitná hodnota 0. Navíc i profi AR pro USA nebude v ČR moc funkční. Problematika je daleko složitější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...