Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

no jo, na bratrovym scoutu se zase vysrala klikovka v podobných km. to si fakt člověk nevybere. to docela arláka lituji. doporučoval bych to prodat včas :D

 

jinak novej majitel na scoutu už platil novej chladič, tamten začal téct :D takže už je v tom za cca 10000kč :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte, pokud nejde o Tebe, tak mě neštěstí druhých netěší co se týče auta.  :kol-28:  Ale Arlák to bere sportovně, je to plánovaná pologenerálka. Prodávat to prý nechce aby si koupil ještě větší novou sračku. Že prý to dá do kupy a když bude zase jezdit 4-5 let bez větších investicí, tak ok. 

 

Co je ovšem horší, díky zavedení registr pokladen asi budeme mít po hamburgrech a klobáskách, to je to pravé neštěstí.  :kol-26:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď jsem prohodil pár slov s Arlem a chudák má tu svou spolehlivou Octávku na šroubky v servisu. Olej přes druhej válec chcal do chladící kapaliny. Tak dělají hlavu a turbo atd., taková menší generálka. Ale prý s tím takhle jezdil 5 let bez úbytku výkonu. A copak že to má Arlo za motor? Ano 2,0 TFSI a najeto 167 tis km.

Ale co si pamatuju, tak na prvnich srazech o tom mluvil, ze mu tam snad neco prosakuje a ze to neresi do ty doby, dokud se to neprojevi nejak zasadne a ze nejakej patek uz jezdi a ze cekal ze to ten chip vysere a nic.

Ja koupil petiletku 01, 160tis a tez kasicka. Furt neco, sice relativne drobnosti, ale nasere, kdy pomalu co ctvrt roku neco a porad za mechanikem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten bude v lete u Panchy na mycce. Kluk usata potrebuje poznat svet :), ne jen Boleslav.

Hele uz mi Clint píše SZ, ze by dorazil na kolinko :D. Budu delat ze jsem si toho nevsiml.

 

Tam koleno nenajdeš, možná bolavé u nějaké herky :D

 

A nelži, nic jsem neposílal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Majitelé těchto psů jsou falešny a zlí, špatně vycházejí s lidmi ze svého okolí. Nemaji rádi cestování a své psi rádi berou všude s sebou. Stydí se jak vypadají - a to nejen oni sami ale i pes, domov a vůbec, vše v jejich okolí.

post-92365-0-74982700-1457713960_thumb.j

Ukradeno z Facebooku

Editováno: , autor: Barbossa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě se vrátím k těm kamerám a navigacím. Na navigaci Garmin je v návodu napsáno, že zařízení odpovídá platným normám EU pro používání ve vozidle... Co si z toho mám vzít za závěr??? A to jako má dotyčný vozit ten návod sebou kdyby náhodou to cajti chtěli nějak řešit?

Jinak OK, když si dám držák na mobil ne na sklo, ale na palubku,tak jsem úplně v hepáči, protože se řeší jenom čelní sklo, o palubce jsem nikde nic nezahlédl... Takže vymyslím jak uchytit držák na palubku a můžou mi vylízat zadeček...

A Pawouku, jako malej se nechovám, ale kurwa už mě sere, jak vždycky všechno hodíš na konečného uživatele. Sakra tak tady má být nějaký systém, aby se tady neprodávalo nic, co se nesmí používat, já nejsem otrok, abych šel do krámu a studoval tam návody abych náhodou nekoupil něco co je mi úplně k hownu. Když v kamenném obchodě prodávají navigace a kamery do auta, tak předpokládám, že to tedy koupím, vybalím, dám do auta a nebudu řešit nějaké píčoviny ohledně homologace a podobných sraček. To je asi jako kdybys mi řekl, že si mám zkontrolovat jističe, jestli mi tam náhodou nedal elektrikář nějaké které tam být nesmí, to už bych asi opravdu pochyboval o životě tady v tom státě... Nejsem robot, abych věděl všechno, od toho jdu tam, kde se na to zaměřují (elektro v elektru, servis v servisu, atd...)

Jo a byl jsem se podívat vedle u souseda na držák na kola co má na kouli a na něm není vůbec nic a v papírech taky nic o nějaké homologaci není a prodali mu to v autorizáku (Peugeot) takže to je zase asi trochu přehnané s tím používáním...

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá náhodou takového lizpiče Rádius??? Když jsme byli za Motosem na Slapech, tak jsme ho cvičně házeli do vody, jestli se vrátí. Když si ho Pancho spletl se steakem, zdrhnul z grilu :D

Nema nemam, civav je vic druhu :D

Tam koleno nenajdeš, možná bolavé u nějaké herky :D

A nelži, nic jsem neposílal

Tak musej mit chybu v jidelaku, koleno tam psane maj, jinak bych tu knajpu nevybral, jsou taci, co ten tuk jedi.

Na popis to odpovídá na radiuse B-)

V pondělí jedu pro ty ultrasmiky a rovnou to přezuju už je čas.

No myslim ze se nezname, tak nvm jak jsi na to prisel. Co kdyz jsi to psal o sobe a jedineho pritele civavaka tahas na lod.

Majitelé těchto psů jsou falešny a zlí, špatně vycházejí s lidmi ze svého okolí. Nemaji rádi cestování a své psi rádi berou všude s sebou. Stydí se jak vypadají - a to nejen oni sami ale i pes, domov a vůbec, vše v jejich okolí.

attachicon.gif852285_nejpes-soutez-kategorie-chovatelstvi-civava.jpg

Ukradeno z Facebooku

To o me nastesti neni, tenhle druh civavy nemam, za sebe se nestydim. Falesnej nejsem, naopak rikam co si myslim a hlavne o ostatnich a to hodne lidi nemuze prekousnout (i zde :D a o to vic me bavej :D), pravda boli. Zlej jsem, srat na hlavu si nenecham. Snazim se vyjit s kazdym c*. Cestovani jak kdy a jak kam, ale obecne jizdu autem mam rad. Minuly tyden jsem byl na matejske pouti bez civavky.

A ted ta priprava na dvourucak osobne ;)

post-12637-1457724860,7755_thumb.jpg

uploadfromtaptalk1457724129016.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Stringo s tim jisticem jsi to zrovna chytil. Kdyz jsme delali minuly rok klimatizace, tak je napojili na 10A okruh, ja rikam, nepotrebuji 16A? Ne pane. Predaj mi hotove dilo, kouknu do navodu a co nevidim, 16A. Prisel revizak, 3x jsem ho upozornil ze je to pouze na 10A jistici. Jojo, jsou to blbci, ja to vymenim. Rikam zadny takovy, nelze. Je tam 1.5 vodic, ne 2.5 a volne polozeny na půdě, cili max 10A jistic. Hm hm... No ja Vam to napisu na 10A. Revizni zpravu jsem reklamoval 2x, musel se na to prijet podivat i pan majitel firmy co to montovala. Nechapali co po nich chci ani podle fotky rozvadece nechapali, ze chci napsat 10A jistic. A porad mi vystavovali dokola revizni zpravy na 16A. A proc? Protože je to spatne a ikdyz klima ma nejakych max 8A, tak vyrobce chce rezervu a tudiz pokud se s tim neco stane, jde to na vrub revizaka. Revizak samozřejmě spratelenej s firmou, takze priste revizaka sveho - nezavisleho. A kdyz tomu nerozumis a nehas si vnutit zpravu s 16A jisticem, vyhoris a neco se stane, tak to jde na tebe, pac tam mas jen 10A jistic. Revizak rekne ze tam 16A jistic byl, vcetne adekvatniho vodiče (jo, taky tam psal neustale CYKY 2.5) a nazdar. Takze Stringo, ano, musis kontrolovat i ostatni. Ja se elektrem nezivim, mam zaklady a presto jsem vedel vic, nez revizak. Takze ano, vse bys mel cist a ve vsem se vyznat, jinak nekomu naletis na lep.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom případě už chápu, že si tady dělá každej co chce a tím pádem je mi úplně u zadku, jestli v autě něco mám nebo nemám, protože prakticky vše co mě obklopuje je špatně a cokoli se stane je na mou odpovědnost, takže už nic řešit nebudu... Jo v Americe jak něco nemáš jasné napsané, jsi v právu a firma co ti prodá kameru do auta a ty ji nemůžeš použít v autě, tak je zažaluješ a jsi v právu, u nás nic, prodají ti všechno, a že kameru do auta nesmíš v autě použít to je každému u zadku vč. našich zákonodárců...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem již napsal - solidní firma tě na to upozorní, třeba v manuálu. Ale jelikož čecháček musí být neustále veden za ručičku a hledí většinou jen na cenu, tak to tak podle toho také vypadá. Neznalost zákona nikoho neomlouvá, tato právní zásada platí už od dob římského práva - cca více jak 2000 let... I když je to při dnešní složitosti a ohromném množství předpisů poněkud schizofrenní. Mimochodem, u vás ve firmě se také nezajímají, zda vaši dodavatelé dílů mají homologované anebo certifikované díly? A také třeba prohlášení o shodě? Neříkej mi, že nakupují bez patřičného prověření. Nikde to není automaticky tak, že když někdo něco prodává, tak je to přece OK a nemusím hlídat, zda tu konkrétní věc mohu patřičně použít.

 

Ad uchycení na palubku - mám obavu, že ani to ti nepomůže, když to bude bránit ve výhledu. "V zorném poli řidiče nesmí být umístěny žádné předměty (např. okrasné a upomínkové předměty), které by omezovaly výhled řidiče všemi směry, s výjimkou schválených označení určených k umístění na skla vozidla." Viz cinkrlátka nebo vonné stromečky na vnitřním zpětném zrcátku atd.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mícháš jablka s hruškami, já jako zákazník, který si nechám od dodavatele něco vyrobit nebo dodat mám ve smlouvě jasně danou směrnici, ISO nebo specifikaci dodávaného zboží a to v souladu s firemními interními předpisy podle kterých je homologován celkový výrobek. Jsem si 100% jíst, že nás zákazník nechodí po turbíně a nehledá kde je co použito za materiál a jestli je to dle nějakého ISA. Za tohle si ručíme mi, jakožto prodejce. Pokud bych tedy aplikoval tvoje tvrzení na naší firmu, tak ano dodáme Vám turbínu ....jo Vy jí chcete použít na elektrárně, tak to ne, to nemůžete, to jste se zbláznil ne, turbína je jenom před elektrárnu, abyste se na ní mohli každý den dívat, ta není na výrobu energie, to nesmíte dat do elektrárny... To je trochu divný viď? To samé píšeš ty, jenom o kamerách a držácích (teď to neber osobně, nemyslím že jsi to vymyslel ty, jen tady obhajuje tenhle 2000let starý paskvil)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě to,že nemůžeš mít plyšáky na palubce, zavěšené předměty na zrcátku atd. O tom se nebavím, to samozřejmě má logiku, stejně jako umístění kamery do zorného pole, bavim se tu o výrazu, že nemůžeš používat kameru do auta, když je to kamera do auta... Doufám že už chápeš podstatu mých reakcí (podobně jsme se tu hádali ohledně STK, kdy přede mnou jel benzínový smradlavý vrak a byl vysmátý a já s autem v TOP stavu jsem měl hoňky s překročením limitu emisí o 0,17 kdy všichni ví, že limity koncern špatně nastavil už při výrobě auta s mým motorem a nikdo to neřeší)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...