Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 12 hodinami, Heini napsal:

Naše děti v noci v autě spaly, horší to bylo přes den, už od Bráníku se ptaly, kdy už tam budem...:kol-135:

 

Tak to je ještě dobrý, mě holka před pár lety začala prudit asi 5 minut po výjezdu a u už Jihlavy řvala, že do žádnýho Chorvatska nechce, že to mám otočit.

Nejhorší je to když nemůže děcko usnout - to má sakra "dobrou" náladu a výdrž ...

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 2. 2017 na 7:07, beuticek napsal:

Krasnej pohled. Mrzi me, ze mi to nevyslo. Uvidime, jak priste, protoze hlasim prirustek v rodine :)

 

před 13 hodinami, beuticek napsal:

@Radius Kdepak, mame klucika B)

 

Tak opožděně, ale přece gratuluji.

Přeji synkovi i mamince hodně zdraví a Tobě pevné nervy až mlaďas začne zkoušet hlasivky :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jedeme v létě s rodinou na Slovensko, ale jako záloha a servisní vůz. Máme sbírat po cestě odpadnuté zrezivělé díly z Kindera a Petrrrovi zajistit náhradní ubytování v bodě KK, což znamená Kinder's konec. Petrrrovi totiž neumí cizí řeč a na Slovensku se nedomluví [emoji23]

 

 

 

 

 

 

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jooo dnes mi prisla od SA domu ta vynikajici SEKOVA KNIZKA pro vozy starsi 4 let. Dal jsem to na hajzl misto toaletaku. Ikdyz s voskovym papirem to pujde blbe. Ale co. Kdyz musis tak musis. Oni ode me uz neuvidi ani korunu, leda to hovno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik mas najeto. 80tis? Vsak to je malo. Tam mas celozivotni co vydrzi i pad meteoritu.
SA nema ani casovej predpis na remeny. Tedy pokud najedes 120tis az za 15 let tak je menis az za 15 let. Kvalita. I remen vydrzi vsechno za kazdeho pocasi.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby to přidalo koně a nějaký ty newton metery, tak bych do toho šel, jinak ne :D

a jak říká Petr, je to doživotní a všichni hlásáte jak je škoda dobrá, tak ji věřím taky a uznávám že je dobrá :D

 

do konce roku to snad vydrží, pak musím u něco koupit. je to moc starý už.

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne na facelift cupry a doufám že spadne dolů 290, ale pochybuju :D  jsou to zmrdi, nezlevní skladovky :D

 

co sem koukal, tak O3 RS se taky furt drží kolem 600 tisíc a to jsou 3 lety olítaný auta....

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera sednul do auta, nasadil displej rádia a bylo černo. Začíná se mi to sypat čím dál tím více. Okukoval jsem včera v Mototechně Monte Carlo Kinderkáru v naftě. Vypadá náramně.  :D

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radius Kdepak, mame klucika B)

Rapid?
Kolik mas najeto. 80tis? Vsak to je malo. Tam mas celozivotni co vydrzi i pad meteoritu.
SA nema ani casovej predpis na remeny. Tedy pokud najedes 120tis az za 15 let tak je menis az za 15 let. Kvalita. I remen vydrzi vsechno za kazdeho pocasi.

Remen mas obvykle 5 let nebo 120tis.

Tak jsem včera sednul do auta, nasadil displej rádia a bylo černo. Začíná se mi to sypat čím dál tím více. Okukoval jsem včera v Mototechně Monte Carlo Kinderkáru v naftě. Vypadá náramně.  [emoji3]


Jo bylo cerno i vcera odpoledne, zes zas nasadil displej na radio.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...