Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ne-e, musím nechat vyměnit těsnění sacího potrubí k čerpadlu oleje. Problém je, že musím povolit poloosu na jedné straně, vypustit olej, sundat vanu a poté to dát všechno dohromady s tím, že se u toho mění automaticky i olej a filtr (kurva, dělal jsme to před 4 měsíci). :D

 

Autorizák si řekl 13 tisíc. Takže teď hledám nějakýho Pepíka, co mi půjčí na hodinu u Prahy dílnu, abych to mohl dát na zvedák a vyměnit to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vymeň to pred barákom, tých 5 litrov oleja si nikto nevšimne.[emoji3]
 
 
Olej je to nejmenší. Mám na to jak vanu, tak PET lahve, které se pak hází na sběrný dvůr, ale horší je ta poloosa a přístup k olejové vaně jako takové. Přeci jen postavit auto na štěrk, který místo parkoviště momentálně mám, není úplně ideální a lomcovat se šrouby poloosy taky ne. Zvedák jako takový je prostě pohodlnější. :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, podle toho, co jsem zatím četl, tak největší problém je právě to těsnění. Jinak zbytek zatím dobrý. Mám reakce od lidí, co mají auta v náběhu kolem 300 tisíc a zatím jen klasika - altík, vodní pumpa, těsnění a spotřební věci (oleje, brzdy)... tak uvidím. Ještě by to rok nebo dva mohlo držet.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zatím neplánuji. Jezdí se mi v něm více než dobře a koukám teď se zaujetím na novou Insignii, která by dle všeho měla být úplně něčím jiným, novým. Snad se mi podaří sehnat testovací auto na jeden z budoucích srazů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim nevim :)

 

Psa uz cisti montazni tovarnu. Uz tam neni jedne smeny. Astry delaji jen na 2 smeny :D . Francky lzi, Rikaji ze nebude zmenseni zamestancu. A ted' co je? zmenseni :D

Editováno: , autor: TOMUS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, TOMUS napsal:

Pro mne ople to francie. Francouzke mohu kupit jen vino nebo sampan :D

A Eifelovka. To je kopa železa ! Frantíci to majú za 5 evri kilo.

Prídeme s menšinou z východu s káričkami a doobeda to zvládneme. Za prachy si  kúpim Koudiák na cestu domov.

Menšina musí vo Francii s káričkami zostať, keby náhodou začali zas niečo stavať, aby sme boli prví na rade.

A akú fabriku začnú stavať ? No ?

Editováno: , autor: Jao
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviete, koľko mu Petrrr platí nemocenskú a dôchodcovské poistenie ? Plat mi už prezradil. Asi sa zamestnám tiež u Petrrra. Poskytuje benefity, ktoré ja nie som schopný dať Vencovi. Pri nástupe krabičák zdarma.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plačka teď moc nekomunikuje, dneska schválili zbraňovou reformu a možná mu seberou poplašňák, se kterým okrádá na nádraží bufeťáky o krabičáky a noviny na přikrytí. Je to z toho uplně špatnej....;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

23 godziny temu, Jao napisał:

A Eifelovka. To je kopa železa ! Frantíci to majú za 5 evri kilo.

Prídeme s menšinou z východu s káričkami a doobeda to zvládneme. Za prachy si  kúpim Koudiák na cestu domov.

Menšina musí vo Francii s káričkami zostať, keby náhodou začali zas niečo stavať, aby sme boli prví na rade.

A akú fabriku začnú stavať ? No ?

 

Sampan v stylu Eifelovky :D ?

 

Podle mne PSA znici montazni tovarnu Opla Astry. Pry Astra se dobre prodava v PL ale prvni misto prodeji ma fabca :D .

 

Ktere lide jsou v klane Petrrr?

 

Mohu Vam rikat politiku na vesele ale nebudu stavet rundu kofoly :D

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

22 minuty temu, stafa napisał:

Neboj, Venca má v zálohe štupľovku...

 

Ľaľa:

 

3354.jpg

 

To je jako hrozba :D

35 minut temu, Clint napisał:

Plačka teď moc nekomunikuje, dneska schválili zbraňovou reformu a možná mu seberou poplašňák, se kterým okrádá na nádraží bufeťáky o krabičáky a noviny na přikrytí. Je to z toho uplně špatnej....;)

 

Jsi provokater :D Chces moc rundu kofoly :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plačku tady držíme jen z lítosti. Už jsme ho několikrát vyhazovali, ale on se pokaždé vrátil jako bumerang, tak jsme to vzdali :D 

Koneckonců, my pracháči s oktávkama alespoň nevypadáme jako buržousti, když umožňujeme té chudé chátře být s náma :D Občas nám od stolu něco upadne a nemusíme to alespoň sbírat :D 

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...