Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 29 minutami, Clint napsal:

.... Politiku tady rozhodně už dál řešit nebudeme. Protože jestli nerozumíš legraci, nemáš tu co pohledávat a stihne tě stejný osud, jako Sabizu. Neuměl nic jiného, než do někoho rejpat.

 

K vaší smůle má fórum v každé sekci na straně seznam nových příspěvků, takže když tady po 50-té napíšete, že "diskuze už jen o autech" a vzápětí se i ti, které váš pivní klub nezajímá, dočtou další vaše politické rozumy na titulní stránce, vypadáte přinejmenším komicky. O politice tu diskutujete jen do doby, dokud si můžete utahovat z ostatních a než dostanete trefnou otázku. Pak je to najednou nepřípustné. Kde jsme to jen už viděli? Jó, na Ovarových setkáních s občany. Tam se taky můžete ptát na co chcete, ale Ovar má vždy poslední slovo a tazatel je označen rovnou za debila.

Editováno: , autor: j57
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@j57, pozor, ať nejsi na černé listině jako já, který dělal vlastně jen to, co @Clint - neustále rýpal do všech okolo kvůli úplně všemu. Jirka si Tě pak odstraní z přátel na FB, aby Ti to nandal ještě více a přestane raději odpovídat na WhatsAppu. :)

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, stanmar napsal:

Clinte tomu sám nevěříš, že ty všechny řeči o Putinovi, NATO a varšavské smlouvě, EU, Havlovi, Zemanovi...myslíš z legrace (a smajlík to nezachrání).

 

 

 

Zde byla řeč o jednom příspěvku, nikoliv o celé debatě. Samozřejmě, že řeči o Putinovi, Zemanovi , Havlovi myslím vážně.

 

 

Editováno: , autor: Clint
  • Negativní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Sabiza napsal:

 

Vtipné. A kdo že mi doporučil odejít? :D

 

Toho 20. teda padá a nemám dojet? Škoda, už jsem si přesunul pohotovost na jinýho kolegu.

 

Já ti to doporučuji.

 

Dvacátého jezdit nemusíš, můžeš si klidně vrátit směnu. Nestojím o to vidět se s někým, kdo mě neustále napadá. Tak zdar.

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Politika, takové krásné téma a když to začínalo být zajímavé a trochu sranda tak konec. :D  No nic, kde jsme to skončili? Nafta nebo benzín? :D:D:D

Ale je fakt, že už toho nechte. Pojďme se  raději obejmout semknout, držme se za ruce a bojujme proti ošklivým názorům ( no, ale jaké jsou ty ošklivé že?). To je teď trendy. :D:D:D

Ale dostal jsem dobrý nápad, někdy uděláme čaj někde na paintballu, dvě skupiny. Eurohujeři vs. Rudoarmějci 5 turnajů a kdo vyhraje má pravdu a řeknu vám, trefa tou barevnou kuličkou docela doost bolí. Takhle se to vyřeší raz dva. Já si beru svůj vercajk a kdo dostane zásah měděnou nebo mosaznou kuličkou tak myslím končí definitivně. :D   

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Petrrr napsal:

Pojďme se  raději obejmout semknout, držme se za ruce a bojujme proti ošklivým názorům ( no, ale jaké jsou ty ošklivé že?). To je teď trendy. :D:D:D

 

Nechceš si založit neziskovku? Možná bych ti poslal dvě DMS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte, nevadí. Byl jsem tam kde Ti všechno půjčí. 

Neziskovky bych šmahem všechny zrušil, tedy já nikoliv, ale ty by si byl dobrým adeptem, taková cestovka pro uprchlíky placená z dotací. to je přesně pro tebe. :D

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě opravdu naposledy bych chtěl říci, že tu nikoho nedržím. Pokud se tu někomu nelíbí, může okamžitě zmizet a já ho vyškrtnu ze seznamu. Takový člověk nemusí ani jezdit na srazy, protože ho neuvidím rád. To platí pro všechny, i pro Stanmara. Přiznám se, že jsem ho bral do teď jako kamaráda, ale asi jsem se spletl, když na prvním místě hodnotí lidi podle jejich politických názorů. Ale politika lidi většinou rozdělovala, než dávala dohromady. Tak to prostě vždy bylo.

Takže Stane, jestli máš tu potřebu odejít a nesmířit se s mými politickými názory, máš dnes možnost. Já už se s tím nějak poperu. I kdybychom tu měli fungovat třeba ve třech lidech. Lepší zde tři samotní přátelé, než polovina nepřátel.

Takže to jen na závěr. Nyní už bez politiky a doufám, že to budete dodržovat.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upozorňuji, že pokud bude debata dál pokračovat v tomto směru a dál se zde bude osobně napadat kvůli jinému politickému názoru, zruším celé toto vlákno a ukončím to tady naráz.
Na toto vieme ze nemas gule :) tak ako Zeman nema gule prestat pit, musi sa ako prezident uchlastat k smrti [emoji16]
  • Negativní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, tohle se mi vůbec nelíbí. Já jsem tady sice naplavenina, ale mrzí mě, když se tu staří kámoši rozhádají kvůli debilní politice. Zahoďte tohle za hlavu a podejte si ruce! Politika za to nestojí. A dorazte na sraz, víte, že všem platím kofolu! 

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je rozumný názor. Poslední dobou se sem dostala naplavenina (ty k ní ovšem již dávno nepatříš, zrovna tak nepatří již Jao a Stafa) a tahle naplavenina (tomiq07 a jakýsi j57) se tu snaží zničit přátelskou atmosféru politikou. Bohužel s tím nemohu nic dělat. Tyto jelimany neznáme osobně a lépe je ani nepoznat.

 

Beutiček....je možné, že v blízké době tohle vlákno zruším a fungovat se bude pouze na FB na stránce klubu, kde vytvoříme skupinu, kde bude možné diskutovat. Tato skupina bude uzamčena pro cizí nežádoucí a přístup budou mít jen známí členi. Tak si výhledově založ profil :D

Ale vše zde záleží na vývoji situace.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani mě to nezajímá, vidím, že máš 46 příspěvků, tedy nováček, co se navíc neumí chovat, čili tě v současné době považuji za nežádoucí infiltraci.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Clint napsal:

Ještě opravdu naposledy bych chtěl říci, že tu nikoho nedržím. Pokud se tu někomu nelíbí, může okamžitě zmizet a já ho vyškrtnu ze seznamu. Takový člověk nemusí ani jezdit na srazy, protože ho neuvidím rád. To platí pro všechny, i pro Stanmara. Přiznám se, že jsem ho bral do teď jako kamaráda, ale asi jsem se spletl, když na prvním místě hodnotí lidi podle jejich politických názorů. Ale politika lidi většinou rozdělovala, než dávala dohromady. Tak to prostě vždy bylo.

Takže Stane, jestli máš tu potřebu odejít a nesmířit se s mými politickými názory, máš dnes možnost. Já už se s tím nějak poperu. I kdybychom tu měli fungovat třeba ve třech lidech. Lepší zde tři samotní přátelé, než polovina nepřátel.

Takže to jen na závěr. Nyní už bez politiky a doufám, že to budete dodržovat.

 

 

 

Nechtěl jsem, a ani to nebyl můj záměr, aby to zašlo až do osobní roviny. Nikdy jsme se na osobních setkáních mezi sebou nehádali a byl bych rád, aby to při těchto setkáních zůstalo i nadále. A tím nemyslím jen nás dva.

Pokud máš tedy pocit, že mne v klubu nechceš ( z jakéhokoliv důvodu ), tak mě smaž. Já to přežiju.

Víc se k tomu vyjadřovat nebudu.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře Stane, smažme to a bude to zase jako dřív. ;)  Já jsem jedině pro ;)  Jsi dobrej a vážím si tě. Však se kurva známe už nějakejch pár let ne? Nejsme děti, abychom se kvůli blbostem hádali.

 

A vyřiď Kristiánovi, ať neblbne, už se tu politicky bavit nebudeme ;)  On byl vždycky taky v pohodě, pokud neměl své dny....;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...