Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Máro, ne každý potřebuje hotel s plnou penzí. Při běžné dovolené stačí vybavený apartmán a potraviny nakoupíš ne o moc dráž než u nás třeba v jejich síti Konzum, a třeba v Makarské je i Kaufland a Lidl.

Že je jídlo a hlavně pití v restauracích dražší než u nás s tím člověk musí počítat. Palivo zas tak o moc ne, a holt dálnici si člověk zaplatí.

Jinak já letos pojedu do Chorvatska asi po čtrnácté za posledních 12 let.

V žádném případě netvrdím, že to v jiné zemi není lepší, ale když jsem doposud neměl špatnou zkušenost tam, tak se jinam nehrnu. Navíc vzhledem k věku mých dětí se mě ve většině zájezdů týkají minimálně poplatky za cestu pro všechny.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vařit na dovolený, tak to moc dovolená není :) , ale chápu že když máš hodně dětí, tak se to jinak nedá...

 

V taliánsku jsem byl i v zapadlým tenisovým klubu a vařili super jídlo, to bych si v Chovartsku nelajskl :D

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kokto ty vole, az si jednou vrznes a nabouchas nejakou samici a budes mit treba 2 deti, tak si povime.
S rocnim ditetem bych letecky nikam neletel. Je to tyrani ditete a jeste vice tyrani spolucestujicich. Poslouchat 2h rev nervozniho batolete treba ve 2 rano pri letu musi byt lahoda.

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Petrrr napsal:

Kokto ty vole, az si jednou vrznes a nabouchas nejakou samici a budes mit treba 2 deti, tak si povime.
S rocnim ditetem bych letecky nikam neletel. Je to tyrani ditete a jeste vice tyrani spolucestujicich. Poslouchat 2h rev nervozniho batolete treba ve 2 rano pri letu musi byt lahoda.

Za námi seděli dva pitomci z Čech v letadle, styděl jsem se za ně.
Furt nám kopali do sedaček, tak sem jim začal domlouvat, nepomohlo. Tak sem po nich začal házet ubrousky, potom sem je polil vodou a byl najednou klid. Pak mě říkali,že mě zabijou a nevím co... no nezabili mě :D Takže možná lepší roční dítě :D 

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 godzinę temu, kokta7 napisał:

Za námi seděli dva pitomci z Čech v letadle, styděl jsem se za ně.
Furt nám kopali do sedaček, tak sem jim začal domlouvat, nepomohlo. Tak sem po nich začal házet ubrousky, potom sem je polil vodou a byl najednou klid. Pak mě říkali,že mě zabijou a nevím co... no nezabili mě :D Takže možná lepší roční dítě :D 

 

Jaky otec,  takove deti :D:D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

treba otec mel o1 1.9 tdi, v rozmezi 100 000 km az do 220 000km zacalo se auto kazit...

2x turbo, 4x vaha vzduchu, praskly silentbloky motoru, 4x lozisko, spadla stahovacka okna.

u scouta to same, po 100 000 km opet kasicka. 

 

Co jsem mel polo, tak to bylo opet stejny :)

nynejsi oktavie ma taky 100 000km a uz to zacina taky....

 

Ozak a 110 000km na o3. Nesviti mu Predni DRL a vysrali se mu naboje u kol...a jeste se me zminil ze tlumice uz jsou tak na pokraji smrti

 

 

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to dané údržbou a jak se k tomu člověk chová. Ozák je prasák na auto, to je známá věc. Ale na druhou stranu má služební a tak ho to netrápí. Samozřejmě, že po sto tisíc km se může auto ozývat, že bude třeba něco měnit. Mě čekají destičky předek a zadek, první výměna. Tlumiče mám podle testu jak nové [emoji6]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsemdo dvojkový začal malinko investovat až po 200 tis. (klimakompresor a chladič, baterka, tyčky stabilizâtorů vpředu a manžety na poloosách. Pak samozřejmě 2x brzdy, ale to už jsou provozní věci. Toť vše. Tak snad trojka na tom bude podobně. 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Clint napsal:

Ono je to dané údržbou a jak se k tomu člověk chová. Ozák je prasák na auto, to je známá věc. Ale na druhou stranu má služební a tak ho to netrápí. Samozřejmě, že po sto tisíc km se může auto ozývat, že bude třeba něco měnit. Mě čekají destičky předek a zadek, první výměna. Tlumiče mám podle testu jak nové emoji6.png

ozak se k tomu chová dobře, mění olej po 15000km ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...