Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Pri veľkých mrazoch sa osvedčila stará finta ešte z vojny. Na pár sekúnd zasvietiť svetlá, zhasnúť a potom štartovať. Vraj to šetrí baterku.

Na tie nové gelové to už asi neplatí.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Clint napsal:

Beu: A co starty? Dvoulitry trpí SW problémem se studenými starty za studeného počasí, někdy prostě startují déle, než by měly.(jednotka špatně odhadne teplotu a žhavení neproběhne dostatečně)  V autorizáku dovedou řešit jen 135kW přehráním jednotky, ale na 110kW zatím nic nemají. Motos poradil docela zajímavou věc, nejdříve žhavit a nestartovat, pak na podruhé teprve startovat. Někdy třeba žhavit i dvakrát. My s tlačítkem to máme v tomto ohledu poněkud složitější :)  Ale zdá se, že zatím to funguje dobře....;)

Nedrz spojku ci u automatu brzdu a tlacitko ti bez toho preci nenastartuje motor

 

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ma napadla otázka, keď je tu ešte stále zimný režim

Dá sa bez kódovania pri mrazoch vypnúť sklápanie zrkadiel pri zamknutí ? Tie motorčeky dosť trpia pri následnom otvorení a vyklopení zrkadiel.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plačka: Kdyby jsi se chtěl kindera zbavit, hoď ho ke mě. Já ho dám do šmelcu, za železo koruna za kilo, ale nejdřív se musej vyrubat plasty. To udělám a pojedeme zase 50:50, jako minule, jak jsem ti prodával ty pouzdra [emoji3] 
Pokud z toho vyndas plasty, ostatne jako v kazde skode, tak ti tam moc zeleza nezbyde. Staci tapeci dveri to je hned 80% plastu celeho auta. [emoji23][emoji23][emoji23]
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, motosman napsal:

Na O2 to mám. Jedny klíče 3blik, všechno zamknout a otevřít jen řidiče.

Druhé klíče v kastlíku steak, v opěrce whisky a vzadu asistentky....

To je naprogramované do kľúčov automaticky ?

Tak to si musím potom dať pozor, aby som žene nevrátil tie druhé kľúče s tými asistentkami.

Whisky  je v pohode, na to si už zvykla. :kol-48:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní novinka: Jmenoval jsem slavnostně do funkce zástupce předsedy Motosmana. Bude mě zastupovat po dobu, kdy nebudu přítomen, ať už z důvodu dovolené, služební cesty, nebo věnování se jiným kvalitním činnostem :)

 

Proč byl vybrán Motosman?  Zejména kvůli spolehlivosti, jeho znalostem křižovatek, znalostem problematiky Škodovek a také díky nejvyšší dosažené účasti na našich srazech. Ta činí 95%, což je druhá, po mé 100% účasti nejvyšší účast na srazech.

A hlavně, Škodovku má ještě stále rád :) 

 

Prostě, Motosman to nefláká a chodí :)  Nezná nějaké výmluvy na noční směny v elektrárnách, daleká cesta z Hradce, montáže autobusů v depu, přezouvání kol a nesjízdnost komunikací. Až na výjimečné případy, kdy tráví odpoledne s asistentkama si dovede prostě zařídit volno. A to je přesně jediná akceptovatelná výmluva. Nějaké služby, práci, zaměstnání, to se tu nebere. Docházka musí bejt!

 

Váš náčelník.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádio Jerevan:
"Hlavním důvodem povýšení je ten, že se motos do s.vedoucího nenaváží pro jeho politickou dezorientaci"
:t
Nechci se k tomu dále vracet, ale nedávám tu snad já a šťourám do někoho ve smyslu, že je blázen, Havlista a pomatenec, kvůli jeho politickým názorům? Vyhazuji kvůli tomu někoho, nebo se snad chystám a dotyčným přestat bavit?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, Petrrr napsal:

No mně je to jedno, kdo bude zástupce předsedy, očekávám ovšem, že zvolený zástupce zatáhne slavnostně všem kofoly. V opačném případě budu muset tu volbu bojkotovat. ;) 

já chci tatáráček ;)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Clint napsal:

Nechci se k tomu dále vracet, ale nedávám tu snad já a šťourám do někoho ve smyslu, že je blázen, Havlista a pomatenec, kvůli jeho politickým názorům?

 

Typický Zemanův volič...

 

V 1/27/2018 na 22:58, Clint napsal:

Stane, ty jsi politicky zklamal. Už jsi mohl být můj zástupce a teď jsi to zazdil. Brácha ultra pravičák a ty vítač, Havlista z pražské kavárny. Jedinej schopnej je tu Motosman a Jao emoji3.png A pak možná nějací nováčci...

 

 

Editováno: , autor: j57
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všiml jsi si toho smajlíku?  Ten znamená, že jsem to myslel v legraci.

 

j57, tebe osobně neznám a když už sem něco přispíváš, věnuj se tématu vozidlům Škoda, jinak tu tvé příspěvky nechci vídat. Politiku tady rozhodně už dál řešit nebudeme. Protože jestli nerozumíš legraci, nemáš tu co pohledávat a stihne tě stejný osud, jako Sabizu. Neuměl nic jiného, než do někoho rejpat.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7/16/2013 na 19:34, Clint napsal:

Osoby v emigraci:

 

Sabiza (nevhodné chování, doporučeno odejít)

 

 

Vtipné. A kdo že mi doporučil odejít? :D

 

Toho 20. teda padá a nemám dojet? Škoda, už jsem si přesunul pohotovost na jinýho kolegu.

Editováno: , autor: Sabiza
  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte tomu sám nevěříš, že ty všechny řeči o Putinovi, NATO a varšavské smlouvě, EU, Havlovi, Zemanovi...myslíš z legrace (a smajlík to nezachrání).

Je to zde tvoje téma, ale to ještě neznamená že s tebou musí každý souhlasit.

Pokud se Ti nelíbí, jak se ke tvým politickým komentářům vyjadřuji, nic s tím neuděláš.

Máš ovšem pravdu v tom, že bychom to už zde řešit neměli.

Takže já se odteď raději kousnu do zádele, abych nereagoval na jakýkoliv politický koment, protože některé názory jsou v tomto ohledu diametrálně odlišné od mých, ale nedělám to kvůli tobě, nýbrž kvůli ostatním z party.

Víc k tomu dodávat nemíním, a pokud ano, tak rozhodně ne na foru.

 

Editováno: , autor: stanmar
  • Pozitivní 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...