Přejít na obsah

Škrýpanie serva


Cvarga94

Doporučené příspěvky

Zdravím, nenašiel som nič podobné aj keď som prehľadal celé forum, ak tu niečo také je ospravedlňujem sa, a teraz k veci. pred týždňom mi začal ísť trochu ťažšie volant, skontroloval som servo, olej bol tesne pod minimom tak som ho dolial, volant išiel stále rovnako a navyše pri vypnutom motore keď som chcel točiť volantom, šiel nenormálne ťažko a niečo tam škrýpalo ako keď sa derie kov o kov. nerobilo mi to nejak extra problémy keďže to pri zapnutom motore nerobilo vôbec, ale teraz to začína blbnúť aj pri zapnutom motore, nevrzga to tak, ale volant akoby preskakoval alebo vybroval. Dúfam že mi niekto poradíte lebo som sa bavil už s dvoma mechanikmi a ani jeden mi nevedel povedať čo by to mohlo byť, no obaja povedali že to nemôže byť pokazené servo takže netuším, servo čerpadlo funguje normálne, odvzdušňovať po doliatí oleja to som robil, som bezradný. každá rada poteší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...