Přejít na obsah

Predne vodičovo okno


danno1771

Doporučené příspěvky

Dobrý deň,

 poprosil by som Vás o radu. Stala sa mi taka vec že mi nejde spustit ani vytiahnut predne vodičovo okno v dverach. Keď stlačím ovládanie tak počujem cvakanie /alebo ako zopnutie/ ale okno ani hore ani dole. To je rano. ale ked idem z prace tak mi uz znova ide bez problemov. Nemam ani tušenia kde hladat problem. Ci to je sposobene dazdom alebo cim. Den predtym som bol na umyvarke a wapkou som ho umyl. islo vsetko krasne. ale rano uz to neslo. Ale po 2 hodinach jazdy sa potom znova rozbehlo akoby nic. Neviem kde mam vobec hladat chybu.

Ďakujem za prípadne rady.

 

Octavia rv.98 1.6 55KW benzin, sedan v elektrike

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže po rozobratí som zistil, že chyba bude v riadiacej jednotke ovládania pri motorčeku. vyzerá to na relátko siemens čím je to osadené. bohužial sa ku tomu nedá dostať pretože je to pevne zaliate v plastovom obale. a keďže bez tej jednotky nefunguju ani ostatne okna tak ju nechcem rozpitvat.

 

Jedine otazku co by som mal ci mi bude pasovat ten vodiaci system / blastove vecičky čo behaju po tych kovovych kolajniciach, linety/ aj z novšej octavky rok 2000 a vyššie /samozrejme jednotkova octavka/ a ta elektronika s motorčekom zo staršej 98 ročník. Ďakujem za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Samozřejmě to jde bez sundávání dveří.

Vyloupneš ji na každém konci, nahrneš na jednu stranu, zkontroluješ dráty, nahrneš na druhou, zkontroluješ dráty.

Ale není vyloučeno, že některý drát může být ulomený někde "za rohem" a rozborce dveří se třeba nevyhneš.

Každopádně sundávat je není třeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím to zkus jen zkrz manžetu.

Já měl taky ulomený drát a našel jsem ho a opravil aniž bych sundával tapec a lezl do dveří.

Ještě si můžeš pomoci a uvolnit konektor a tak i svazek na "A" sloupku. Jednodušší než rozdělávat tapec dveří. Zatím. To můžeš udělat vždycky, ale až bude nejhůř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ne, on tam je úplně zbytečný a ve Škodovce se s tím úplně zbytečně namáhali a rvali tam dráty i ty co tam nejsou potřeba.

 

 

A teď vážně.

S jistotou Ti to nikdo neřekne, ale určitě tam jen tak pro parádu není. Opravit ho musíš i když není vyloučeno, že to odstraní všechny problémy.

Ale bez toho aby byla kabeláž zcela OK se nehneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Takže káblik spojený ale keďže mám vybraté lanko a všetko nemohol som to otestovat iba som pocul cvakanie, takze neviem naisto povedat ze problem vyrieseny.

Ale mám jednú výbornú správu ak niekomu nejde zamykanie ako mne na zadných dverách nech pozrie kábliky v prechodke ja som totiz mal jeden cvaknuty a tým mi nefungoval zámok, spojil som s zamyka central ako pred tym to len keby niekto náhodou potreboval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...