Přejít na obsah

Samovolné zhasnutí motoru


hudra

Doporučené příspěvky

minulý týden mi auto zničehonic chcíplo, předtím mi nesvítila žádná varovná kontrolka. Vyjížděl jsem pomalu z parkoviště a najednou motor zhasnul, vůbec netuším co to mohlo být. Potom začala svítit červeně kontrolka baterie. Tu jsem před cca 2 měsíci dával novou a ani jednou žádný problém. Auto vůbec nešlo nastartovat, při startování to vypadalo jako kdyby byla mrtvá baterie. Zkoušel jsem to několikrát, už jsem chtěl volat odtahovku, protože jsem zablokoval křižovatku. Pak jsem ještě zkusil auto nastartovat, mohl to být tak desátý pokus a najednou to chytlo (musel jsem držet klíček zapalování dlouho ve startovací poloze). Potom vůbec žádná červená kontrolka, prostě jako by se nic nestalo. Chtěl jsem s tím zajet do servisu, ale nějak jsem se k tomu nedostal. Navíc od té doby cca 1200 km bez problému...

Netušíte někdo co by to mohl být??? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...