Přejít na obsah

Škoda FABIA II a ROOMSTER před face - přední nárazník FIIRS


Soldier_CZ

Doporučené příspěvky

Ahoj,sleduji vase tema.Kdyz sem mel Opel Astra G,tak sme si taky nechali vyrobit Opc naraznik ze stejneho materialu jako chcete vy.Jen se zeptam,informoval si se jestli budou mit na sobe drzaky na prichyceni?My jsme to vse museli dodelavat a byla to pakarna,o otvoru na na hak to ani nemluvim.Byl tam jen naznaceny otvor,kdybych potreboval odtahnout,tak bych musel otvor promacknout.Taky vystuha narazniku tam nesla dal,o bezpecnosti ani nemluvim,ale na druhou stranu to bylo oproti origu za par korun.

Editováno: , autor: nooeell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau chlapy,

Mám blbou zprávu a moc vás nepotěším:-( Včera jsem vracel domů v noci z práce a borec mi nadal na hlavní přednost a vlítnul mi v 70 před fábulku:-@ auto je asi na totálku, takže od nárazníku musím odstoupit. Jsem s toho celej špatnej a nasr.nej;-( Co budu bez mojí fábulky dělat;-( Tak držím palce ať vám to vyjde a někoho do jara seženete. Mějte se fábuláciii:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

tak auta je opravdu škoda.

Hlavně, že jsi celej ...

 

Nárazník počká, třeba si sezeneš další novou Fabii a budeš pokračovat dál ...

Držím palce v hledání nového vozu.

 

Uvidíme kdo další se sežene.

Ale na jaře do toho půjdu už na 100%

Třeba pak jeden nárazník navíc už udám...

 

:kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

A já Vám tu dám zas jinou nabídku :-D až si tu vyřešíte ten RS nárazník a namontujete,,, sháním bílý nárazník na moji fábii II 2008 tzn. přefacelift, barva candy,1026, abych jej už nemusel lakovat. Ten můj je už dopraskanej, a možná v něm chybí i ty vodiče vzduchu,.. koupil sem auto co najelo do zledovatělého sněhu a ty plasty hold nevydržely. taky tam chci nalepit denní svícení a to na tenhle fakt nechci a zavařit by stálo tolik jak jinej, použitej v celku...  Co vy na to ? A Soldier_CZ tebe se chci zeptat, to foto s mlhovkou a denním svícením, je nějakej origo? na obautodílech sem to nenašel (podle vodoznaku) nebo je to dělaný? tohle by se mi moc líbilo :-D jinak tam šupnu takovýhle zaoblený co jsou na obrázku....  post-87021-0-52158800-1391819260_thumb.j s tímhle byste mohli poradit :-D

OMLOUVÁM se za trochu OT... ale co byste dělali s těma originál nárazníkama ne ? :-D ale kdyby tenhle byl v bílé barvě tzn 1026 tak jdu do tohodle a  imřížky si dokoupím.jjj :-D :-D

Editováno: , autor: JardaCZE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec všichni,

tedy ta myšlenka, že bych dvakrát ročně přehazoval nárazník se mě moc nezamlouvá.

A ani mě nenapádá "rozumný důvod".

:kol-32:

 

Ale respektuji Vaše rozhodnutí..

Za sebe určitě původní nárazník půjde z domu...

:kol-31:

Editováno: , autor: Soldier_CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A Soldier_CZ tebe se chci zeptat, to foto s mlhovkou a denním svícením, je nějakej origo? na obautodílech sem to nenašel (podle vodoznaku) nebo je to dělaný? tohle by se mi moc líbilo :-D

 

Tedy použitý obrázek je opravdu z uvedeného webu.

Kdo a jak udělal uvedenou změnu opravdu nevím..

Ale nebude to tak složité.

Bud se to udělá pořádně a to nejlépe u nějaké tuning firmy, která by udělala přesné uložení ...

No a nebo jen tak se vyřízne díra a nějak se to tam dobalastí....

:kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, pokud můžu poradit, origo denní svícení z RS nedoděláte vedle mlhovek bez velkých úprav, aby to vypadalo k světu a bylo 100% funkční, protože sklon krycích skel s nárazníkem je hodně odlišný. Osobně jsem oželel přední mlhovky, vyměnil krycí skla denního svícení z RS za skla origo mlhovek (držáky jsou součást) a šikovný elektrikář s diagnostikou byl za 2 minuty hotov..  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...