Přejít na obsah

Přístrojová deska - nefunkční oba displeje v budíkách


Elkubrt

Doporučené příspěvky

Zdravím odborníci. U mé fábky 1.4 55kw 16v 2003 / palubní počítač / mám docela problém s přístrojovou deskou. Z ničeho nic přestaly ukazovat oba displeje v budíkách. Když zapnu světla podsvícení displeje funguje, ale nic se nezobrazuje. Děkuji předem za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem přišel k autu a světe div se, displeje v přístrojovce fungovali. Tyhle závady miluju.

Každopádně bych chtěl vědět, když bych měnil přístrojový panel jak se to provádí. Nemyslím po manuální stránce, ale spíš jak to zprovoznit elektricky. To se musí nějak spárovat s řídící jednotkou přes VAG? Zůstanou mi tam ujeté km? Nebo se musí koupit budíky i s ř. jednotkou? Našel jsem na netu, že se prodávají budíky s pinem. Co to znamená?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pin je 4 místný číslo který potřebuješ při přizpůsobení budíků co dáváš do auta. Musíš mít i svůj PIN z tvého auta, to číslo najdeš na klíčích na tom plastovém přívěsku je začerněné a musíš to černé smazat jak stírací los.

 

Pokud budeš měnit budíky potřebuješ pin nových budíků i těch starých.

 

Doma mám jedny budíky benzín před face s palubním počítačem včetně pin. A mám i jeden maxidot benzín 0km a má na krytu ještě folie. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...