Přejít na obsah

Sraz Plzensko


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Takže zkusíme dát oficiálně datum dalšího srazu podle hlasování:

 

Plzeňský ŠkodaSraz   04.07.2015

 

Pokud se nevymyslí něco lepšího, necháme zatím Tesco Rokycanská vedle Electro Worldu?

 

Případně pište návrhy  :kol-47:

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plzeňský ŠkodaSraz


 


04.07.2015 (sobota) v EDIT = 10:00hod!!!


u Tesca na Rokycanské v Plzni (pokud se nedomluvíme jinak)


 


 


Pokud bude pěkně tak na horním parkovišti ZDE:


1.jpg


 


Pokud bude pršet tak na podzemním parkovišti ZDE:


2.jpg


 


 


Účast potvrdil:


 


1. Stringo


2. Kacany


3. Wén@


4. Janysek

5. Tomáš Slabý

 

??? Stanislav Fáč

??? Petrrr

??? Vlasta

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole kluci, čumím do mapy a zase místo na druhém konci Plzně, ale na mě přespolního ohledy neberte, sám nevím ještě jestli budu moci. Taky tady nikoho z vás neznám krom virtuálního Stringa a ani nevím co máte za káry, ale od toho se to dělá abychom jsme se poznali. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petře tohle je jediné místo, kde se dá případně zaparkovat v suchu a pokecat i za špatného počasí, proto jsem to vybíral tam, abychom nemuseli rušit sraz kdyby chcalo, nebo aby to někoho při předpovědi neodradilo, zaparkujeme případně v podzemní garáži  :kol-47:

 

Jinak vozový park předchozích srazů máš TADY a TADY a neboj KinderKár tam byl vždycky také  :kol-28:  no a možná přijede zase i Pawouk, když mu to vyjde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole kluci, čumím do mapy a zase místo na druhém konci Plzně, ale na mě přespolního ohledy neberte, sám nevím ještě jestli budu moci. Taky tady nikoho z vás neznám krom virtuálního Stringa a ani nevím co máte za káry, ale od toho se to dělá abychom jsme se poznali. 

 

V klidu, taky nikoho osobně neznám krom Wény, od toho to snad je ne :-) Poznat se, pokecat a tak. No a s tím cestováním přes celou Plzeň, takových nas bude asi víc :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo je to blbě postavené, vlastně kdo nepojede po dálnici, je to přes celou Plzeň pro každého, ale jak jsem psal, je to jediné kryté místo, kde se dá "schůzovat" s auty i za deště

 

Navíc spoustu lidí přijelo s rodinkou a ti šli na čumendu po krámech, takže to je spojené i s tím  :kol-28:

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...