Přejít na obsah

Chybí položky v maxidotu


mikkiste

Doporučené příspěvky

Ahoj pánové,

 

pročítám tohle forum křížem krážem (díky za všechny užitečné informace!), ale bohužel jsem nenašel jednu věc, kterou hledám, tak bych chtěl poprosit o rady/pomoc.

 

Mám asi 2 týdny Superba combi 2.0 TDI 4x4 modelový rok 2010 ve skoro kompletní výbavě, a proto mě udivuje, že mi chybí pár položek v nastavení v Maxidotu. Všude se dočítám, že se možnosti odemykání, stahování oken, roletky kufru pri otevření kufru atd. dá nastavit v menu maxidotu, ale mě to tam chybí. Dival jsem se i pres VAG (klon 12.12) a něco jsem nastavil tam, ale maxidotu mi nic napřibylo.

 

Může teda někdo poradit, jak aktivovat tyto a další origo položky v menu maxidotu?

  • Možnosti odemykání dálkovým (na jedno zmačknutí jen řidič, nebo všechny dveře)
  • Intenzita osvětlení nohou (řešení ZDE)
  • Možnosti komfortního odemykání/otvírání a zamykání/zavírání oken
  • Možnost odsunutí roletky kufru při otevření kufru
  • atd...

Pak bych měl velký zájem i o dodatečné možnosti, jako jsou:

  • BT ikonka
  • množství paliva na dotankování
  • teplota oleje
  • větší digitální rychlost (reálná)
  • rychlost tempomatu
  • vypínání profilů
  • stav baterie
  • atd...

Prostě bych tam chěl vše, co tam jde. Už jsem si zapl i zavíraní kufru přes klíček a tlačítko a vypl to pípání a je to super!

 

Díky moc za případné rady a pomoc!

Editováno: , autor: mikkiste
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak ja pisu, ze o ten druhy seznam bych urcite pozadal tebe. chtel jsem se ti ozvat a pozadat te, az budu vedet, ze pojedu kolem. Je to pro me totiz trochu z ruky, ale nekdy na konci prazdnin bych se tam mel nekde kolem motat :-) tak bych sak dal vedet, dik predem.

 

Me slo ted o ten prvni seznam, ale asi jsem to napsal nesrozumitelne... v prvnim prispevku mam psany seznam klasickych veci a seznam tech specialitek, co umis jen ty, tak jsem si zatim chtel zkusit ty klasicke veci, ktere se mi taky nedari aktivovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono aktivovat teplotu oleje a digitální rychlost velkým písmem rozhodně není prkotina. Neznám nikoho jiného kdo by to uměl. 

A přemýšlel jsi někdy o tom, že by si to trochu popsal, jak se co dělá, aby si to zvládlo udělat více schopnějších uživatelů samo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...