Přejít na obsah

RADIO DX Porucha nebo spatne nastavene??


Doporučené příspěvky

Zdravim sehnal jsem si radio DX do SUPA........Ale vse funkcni ale kdyz je stanice v Pravo blika ci sviti TP  a jakoby kdyz jedu tak radio hraje ciste ale v urcitych itervalech vzdy jakakoliv stanice na chvilinku vypadava je to neprijemne kdyz poslouchate myslim si ze za to muze to TP ale ani v manuale jsem se nedoscetl jak ho vypnout  poradte nebo treba je problem jinde diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozorně si přečti návod k obsluze DX je to tam na straně 18, 19, 20 a 21. Pokud máš stanice naladěné na předvolbě TP což je dopravní hlašení, tak na obrazovce bude vždy svítit TP. Ulož si stanice do předvoleb FM1 a FM2 a TP ti svítit nebude. Ale jestli ti vypadávaji stanice, tak si myslím, že funkcí TP to určitě nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

ahojte není to tak úplně k tématu,ale mám taky problémy s navigaci , koupil jsem si před pár dny superba první generace 2,0 tdi rok 2008, dnes jsem si koupil originál navigaci DX, a nastal problém, nehrajou mi cd, čím to může být, a vše je v angličtině, šlo by to nějak změnit, a bylo u toho pouze cd s mapami GB, potřeboval bych sehnat mapy čr, jsem z ostravy rád bych to nějak zprovoznil, děkuju moc za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CD hrajou jenom z měniče v kufru, štěrbina přímo na DX je jenom na mapy. Hrajou jenom CDAudio, na MP3 zapomeň. Mapy si můžeš koupit asi v každém autorizovaném servisu Škody. Pozdější verze DX lze přeflashovat na češtinu (pouze menu) pomocí CD, u typu A to bylo složitější. Hlasové pokyny lze dostat do jakékoliv verze pomocí map, tuším verze 2003.

Editováno: , autor: MrChodny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně jak píše MrChodny:

 

štěrbina je na mapy DX, dají se sehnat na internetu kolem tří stovek nebo originál ve škodovce nebo na internetu kolem 3 - 4 tis.

CZ hlas naflashuješ z map r. 2003

pokud nemáš navi canovou - Index B, C dá se taky menu nafleshovat, ale jedině odpájením a napájením jiného čipu na desce, u can to šlo většinou z CD

 

kdyby tě ještě něco napadlo, ptej se :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapaci pekny ale nevite stale muj problem ktery tu zadam na vyresini zde prikladam video nahravku co to dela me DX zde v raru ke stazeni: http://leteckaposta.cz/264426900

 

Zdravim sehnal jsem si radio DX do SUPA........Ale vse funkcni ale kdyz je stanice v Pravo blika ci sviti TP  a jakoby kdyz jedu tak radio hraje ciste ale v urcitych itervalech vzdy jakakoliv stanice na chvilinku vypadava je to neprijemne kdyz poslouchate myslim si ze za to muze to TP ale ani v manuale jsem se nedoscetl jak ho vypnout  poradte nebo treba je problem jinde diky.

Editováno: , autor: bemmet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...