Přejít na obsah

Swing - MDI nahodne prehravanie


Doporučené příspěvky

Ahoj, nenasiel som podobne tema tak to skusim takto:

nedari sa mi dokopat radio ktomu aby nahodne prehravalo celu flashku, stale je mozne prehravat nahodne len v ramci jednej zlozky. V manuali som ziadne podrobnejsie veci nenasiel, akurat zmienku o MIX funkcii. V novsich skodovackych radiach nikdy nebola jasne definovana funkcia "shuffle" tak ako to je vsade na svete, takze sa bojim ze som  nieco prehliadol. Jedno z rieseni je vsetku hudbu napraskat do jedneho adresara, ale pride mi to hrozne neprehladne.

Dik za pripadne rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řekl bych, že to nejde, pouze v rámci složky jak píšeš, taky jsem se snažil to nějak rozchodit, ale nikde nic

 

tak to upřesním, to náhodný přehrávání MIX funguje při spuštění CD jen v režimu MIX FLDR, takže jenom adresář, ale při spuštění z USB je možnost MIX FLDR a MIX ALL a přehrává náhodně celou flešku. akorát nemám Škoda rádio, ale VW, ikdyž předpokládám, že by to by to mělo být obdobný

Editováno: , autor: vormen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to jsem se ptal už v tématu u mého vozu, ale odpovědi jsem se nedočkal. Musel jsem to udělat tak, že všechny MP3 jsem dal do jedné (kořenové) složky, pak to přehrává náhodně všechny skladby. Nevýhodou je, že si nemůžu vybrat jenom jednoho interpreata, kterého bych chtěl zrovna náhodně poslouchat (za předpokladu že bych měl složky na USB podle interperetů).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...