Přejít na obsah

Praskliny na světlometech


serz

Doporučené příspěvky

Koupil jsem mírně jetou Octu RV 2003. Na předních světlometech jsou takový pavučinový praskliny. Nevěděl by někdo, co s tím. Případně jak tomu v budoucnosti předejít. Světla i žárovky jsou original, žadnej tuning. Auto má ostřikovače svetlometů.

post-24-1157492988.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čéče, to vypadá fakt divně, to jsem ještě neviděl. S tím snad předchozí majitel projel ohněm, ne?! My máme origo čirou tam jsou max. malinké ďubky od kamínků.

Editováno: , autor: aka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem mírně jetou Octu RV 2003. Na předních světlometech jsou takový pavučinový praskliny. Nevěděl by někdo, co s tím. Případně jak tomu v budoucnosti předejít. Světla i žárovky jsou original, žadnej tuning. Auto má ostřikovače svetlometů.

Je to jen plast, tak se není čemu divit. Na služebákách v práci to máme taky. Mají nalítáno tak 150000-200000 km. A jak tomu předejít? Asi nejezdit. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem mírně jetou Octu RV 2003. Na předních světlometech jsou takový pavučinový praskliny. Nevěděl by někdo, co s tím. Případně jak tomu v budoucnosti předejít. Světla i žárovky jsou original, žadnej tuning. Auto má ostřikovače svetlometů.

Je to jen plast, tak se není čemu divit. Na služebákách v práci to máme taky. Mají nalítáno tak 150000-200000 km. A jak tomu předejít? Asi nejezdit. :D

jj, přesně tak mám taky skoro stopade, světla i žárovky origo a to stejný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty wole, tak to je husté. To jsem ještě neviděl. To je jak od kulometu. :o

To jeste nic neni, v autorizovanem servisu mi nadelili silnejsi zarovky (bohuzel po me pripomince k malo sviticim svetlometum - tzn. souhlasil jsem) a ten predni plast se behem nekolika mesicu spekl takovym zpusobem, ze temer cely zhnednul a skoro se s tim nedalo jezdit (r. v. 2003). Samotne stinitko bohuzel vymenit nelze a puvodni svetlomety uz se mi nechtelo kupovat, tak to nakonec vyresily xenony - muzu jen doporucit (xenony, nikoliv ty silnejsi zarovky :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty wole, tak to je husté. To jsem ještě neviděl. To je jak od kulometu. :o

To jeste nic neni, v autorizovanem servisu mi nadelili silnejsi zarovky (bohuzel po me pripomince k malo sviticim svetlometum - tzn. souhlasil jsem) a ten predni plast se behem nekolika mesicu spekl takovym zpusobem, ze temer cely zhnednul a skoro se s tim nedalo jezdit (r. v. 2003). Samotne stinitko bohuzel vymenit nelze a puvodni svetlomety uz se mi nechtelo kupovat, tak to nakonec vyresily xenony - muzu jen doporucit (xenony, nikoliv ty silnejsi zarovky :D )

No xenony jsou supr, ale né každý má 15 litrů na přestavbu <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baurak: Na ty zarovky se musim podivat...

LudvaM: Jo, jo, chce to jezdit pekelne rychle, pak se to stiha chladit :D

Ja spise bohuzel pocukavam po Praze... . Ty 80/100W jsem pouzival uz na Felde. Znam jednoho, co ma v Passatu '92 1 uz 4 roky 100/140W a taky v poho.

Tak to doufam, ze mu jednou pekne zahori instalace a vymsti se mu to, takovy prasarny :fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Mám naprosto stejnej problém. Octa TDI 2003 a mam to uprostřed naproti žárovce stejně popraskany. Žárovky tam byly OEM a já tam dal osramy. Nejdřív sem si řikal, že bych je trochu zbrousil, jak už tu někdo v předchozích tématech radil, ale když je to takhle popraskaný, tak si tim asi nijak nepomůžu :-( S tou reklamací nevim no...myslim, že by se mi v servisu vysmáli. Přemýšlím o koupi nových světel, ale je to darda :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...