Jump to content

Rozsvícení xenonů při nastartování

dan_bilek
 Share

Recommended Posts

• 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ahoj vsem, cetl jsem ted navod na Rapida od 05/2014 a na spinaci svetel je zminena nova poloha - auto - a jestli jsem dobre pochopil, tak by melo na zaklade pokynu snimace dojit k automatickemu sepnuti potkavacich svetel... Dale by se mela objevit i funkce coming/home, leaving home.... Coz by bylo super, doufam ze to tam budu mit, az se dockam noveho :-)

AHA - uz to vidim v ceniku - 5500 za tuto funkci, takze nic, u me vyhral v tehle cene paket dynamic, holt budu muset v tunelech rozsvecet a pri desti nezapominat - v utery na D1 u Brna dest jak svin a  min 4 auta jely jen na denni sviceni, vzadu nic rozsvicenyho - hodne neprijemny..... 

AHA - uz to vidim v ceniku - 5500 za tuto funkci, takze nic, u me vyhral v tehle cene paket dynamic, holt budu muset v tunelech rozsvecet a pri desti nezapominat - v utery na D1 u Brna dest jak svin a  min 4 auta jely jen na denni sviceni, vzadu nic rozsvicenyho - hodne neprijemny..... 

já když jsem čekal na auto a mohl jsem ještě upravit objednávku, tak přišla do ceníku tahle "vychtávka" ale pár dní tam byla chyba a byla asi za 2300 - 2700 - teď přesně nevím, jsem to měl přiobjednat :)