Jump to content

Levá zpátečka, žárovka, závada


Patrik Supík
 Share

Recommended Posts

Zdravím,
chtěl bych Vás poprosit o radu. Přestala mi svítit zpátečka u škoda superb II. Koupil jsem dvě stejný nový a po výměně mi nefunguje pořád a svítí mi pořád kontrolka světel. Zkontroloval jsem i pojistky a zdají se být v pořádku. Tak nevím co s tím. 
Předem děkuji za rady

a omlouvám se zda se už tento problém řešil, nemohl jsem ho dohledat.

Děkuji za pochopení.

 

 

btw. Chyba v popisku, jedná se o levou zpátečku.

Edited by Pawouk
Opraven název vlákna.
Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

 • Similar Content

  • By smoto
   Ahoj, mám teď problém se svojí O1. Jde špatně řadit zpátečka, jakoby přes zuby. Dělá to ale až, když je motor trochu zahřátý, hned po nastartování to jde ještě dobře. Olej v převodovce jsem vyměnil, ale nepomohlo. Spojka je nová cca. 10.000km. Taky jsou trochu problémové rozjezdy. Auto nějak divně cuká. Fakt jakoby by byla zase spojka v háji. Kdyby to bylo převodovkou, tak by snad nebyly problémy ty rozjezdy.. Nemáte někdo prosím s tímto zkušenost? Děkuji.
  • By nuisance
   Zdravim,
    
   je tu nekdo, kdo by me dokazal u Skody Octavie RS 2016 nastavit sklopeni vnejsiho zpetneho zrcatka pri zarazeni zpatecky?
   Diky za odpovedi
   Michal
  • By LuckyLuke™
   Zdravím,
    
   nemá někdo tip na problém s nesvítící zpátečkou a nefunkčními parkovacími senzory?
   snímač zpátečky proměřen, měněn i za jiný (údajně) při diagnostice VCDS a testu akčních členů se zpětná světla rozsvítí, parkovací asistent také reaguje Díky :-)
  • By Jirka RCK
   Zdravím,
    
   nevíte prosím, jestli je u pofaceliftové Octavie II možné couvací světla aktivovat/deaktivovat přes VAG a pokud ano, jaká je to adresa?
    
   Známý koupil Oktávku a po nějaké době zjistil, že mu nefungují. Bazarista mu na to do telefonu řekl, že jsou určitě zakázaná VAGem.
   V případě couvaček mi to připadne jako blbost, myslím, že se spíš vykrucoval a bude tam vadnej spínač na převodovce, ale raděj se ptám :-)
  • By magicdan
   Zdravím,
    
   v uplynulém týdnu řešim dva problémy. Mám Fábii Combi 1.4 r.v.2003.

   První věcí kterou se zaobírám jsou nesvítící zpátečky po zařazení Rka. Už jednou jsem s tím byl v servise, a tam to spravili a udájně nějaký vypadlý drátek ve svorkovnici. Nechtěl bych za to zase platil, a myslím si že jde o to samé. Věděl by někdo kde by to mohlo být a jak se k té nějaké svorkovnici dostat (pojistky a žárovky v pohodě)?
    
   Druhá věc: Nezamykají/neodemykají se mi zadní dveře. Nejdřív to dělali jen pravé, teď už i levé. Levé teda ještě občas zareagují a normálně se otevřou, pravé nikoli. Otvírám to jak bez centrálu - po zamknutí ani nesvítí kontrolka.
    
   Díky
×
×
 • Create New...