Přejít na obsah

Rámečky okolo spézetek


mrmisaRS

Doporučené příspěvky

Rámečků jsou spousty druhů. Nejobvyklejší je, pevný, SZ se musí podvléce pod hrany a dopáčit např šroubovákem. Nebo jsou pak hodně rámečky s otevíracíma bokama a ty se odklopí nahoru a dolů ve vodorovné poloze. Boky drží pladtové zámečky. Každopádně po vyjmutí RZ je rámeček přišroubovaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesmysl. Toto ustanovení bylo dávno zrušeno.

Umístění registrační značky

Od listopadu roku 2003 je v platnosti vyhláška MD č. 401/2003 Sb., kterou se mění odst. 1), § 28 vyhlášky MDS č. 243/2001 Sb. takto:
"Tabulku registrační značky umístí vlastník nebo provozovatel vozidla do místa určeného konstrukčním řešením tak, aby při běžném provozu na pozemních komunikacích nedošlo k její ztrátě."

Za dostatečně upevněnou registrační značku lze považovat její umístění ve schválených plastových nosičích.

Výjimka z vyhlášky MDS č. 243/2001 Sb. na upevnění registrační značky bez šroubů či nýtů, udělená některým výrobcům plastových nosičů registračních značek, pozbývá touto změnou na aktuálnosti a smyslu a nebude na plastových nosičích výrobcem od 30.06.2005 dále uváděna, s výjimkou doprodeje skladových zásob.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to asi k nám ještě nedošlo.Koupil jsem si roční referenční auto přímo z škoda MB a to mělo ty značky přišroubované. Tak jsem se ptal u nás na registru zda musí být nebo nemusí být přišroubovaná SPZ. Bylo mě řečeno že ano. Tak někoho picněte. :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svého času jsem měl RZ, která mi v rámečku rezonovala, tak jsem jí podlepil v celé délce oboustrannou lepící páskou tlustou asi 2 mm. Při prodeji auta jsem to nemohl z auta sundat. Nechtěly se vytrhnout ani šrouby z rámečku. Spíš to vypadalo, že to půjde celé z víka kufru i se šroubama. Jak to nový majitel vyřešil, nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to asi k nám ještě nedošlo.Koupil jsem si roční referenční auto přímo z škoda MB a to mělo ty značky přišroubované. Tak jsem se ptal u nás na registru zda musí být nebo nemusí být přišroubovaná SPZ. Bylo mě řečeno že ano. Tak někoho picněte. :kol-28:

Taky jsem měl origo přišroubované z MB, ale po přepisu jen zacvaklé....přece jen kvalitní rámeček je dnes provedením trošku jinde než před 10 lety ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...