Jump to content

Moja nehoda

ANDi
 Share

Recommended Posts

Fiha, to vypadá i na celkem malou rychlost, divné že ten zadek uletěl  :kol-32: ... Ale tak hlavně že si v pořádku a byl tam ten pařez, jinak to mohlo dopadnout i hůř, kdyby ses skutálel... Pořád je auto jen hromada plechu, ale zdraví je jen jedno.

Jakou diagnozu vůbec dostalo auto, nedají to jako totálku?

Toto nechápem ani ja. Rýchlosť nebola veľká, čudujem sa že to takto uletelo a nedalo sa to chytiť. Možno ESP v našich novších autách zasahuje častejšie než ako si to myslíme a považujeme to za samozrejmé?

• Upvote 1

• 3 months later...

Gumy boli dobre. Ta kamera ma sirsi uhol zaberu, to asi skresluje, mal som tam okolo 80-90, proste som podcenil mokru cestu a siel prirychlo. Mozem byt rad, ze to dopadlo len takto. Mne sa nestalo nic a hlavne, ze som netrafil nikoho ineho. Takze len plechy, ale horsie ako sa na prvy pohlad zdalo, skrcene to bolo aj pod sedackou vodica a cely kufor bol vlastne posunuty, 4 dni sa to len rovnalo na stolici... Pridal som este nejake fotky z opravy https://picasaweb.google.com/109901499124019469190/27Aug2014?authkey=Gv1sRgCOzw4JHRl7_KVw&feat=directlink

Za cenu opravy by som vklude kupil ojazdenu Octavku a este by mi ostalo... Ale tato ma najazdene len vyse 180k a za posledny zhruba rok sa tam menili brzdy, tlmice... Takze bola z polovice ako nova a teraz mam uz aj karoseriu z casti novu. Presnu dlzku opravy neviem, v servise to bolo cca 2 mesiace, ale mna to nesurilo, takze na tom robili volnym tempom...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By dandy2133
      Dneska jsem byl zkouknout pěknou a dost zachovalou felicii 1.3 MPI, za dobrou cenu. Uvažuji nad koupí, avšak při projížďce jsem si všiml, že se teplota motoru držela při 110 stupních. Pán ji měl v bazaru již nastartovanou jak jsem dorazil, tudíž vařila na volnoběh. Po pár set metrech jízdy teplota spadla na 80 cca. Má cenu do toho jít? Co může být špatně? Díky za rady. 
    • By hvaceq
      S Rapidem jde docela dobře smykovat.
      Je třeba vyndat pojistku.

• By jakun
      Ahoj, mám problém teče mě patrně někde od před. skla či ventilátorem (pod filtrem je sucho) nebo klimou do vozu. Když otevřu před. kastlík tak je dno mokré a pod zadní pravou rohožkou je louže. již loni mě tam nateklo a tak jsem to vysušil a byl klid. Ovšem patrně jak delší dobu prší (několik dní) tak tam opravdu někudy teče. Určitě taky vedou od skla odvod. hadičky a možná bude ucpaná. Neporadíte mě jak na to přijít či co vyčistit? Klimu moc nepoužívám a tak to kondenzát asi nebude. Mám pod zadním koberečkem odhadem 0,5l vody. Dík.
    • By 24.mara.masa
      Zdravím,
      měl jsem problém s rychlým mizením vody do ostrikovačů, skončilo to výměnou trubky trysky. Ale když jsem měl oddělanou látku (koberec?) v motorové části, tak jsem si všimnul, že když stéká voda po skle do meziprostoru, kde jsou uchyceny sterače, tak velká část vody odtéká odtokovými kanálky do podběhů, ale pokud prší více, tak voda teče i do motorové části, je to v pořádku? Ptám se proto,že tam je další látka, která je od toho mokrá, ta horní mi už začala plesnivět, tak jsem jí musel vyčistit.
      Přidávám fotky kudy teče do motorového prostoru.

• By Kuba Turek
      Zdravím, bohužel jsem včera zjistil, že mi zatéká do kufru. O víkendu byly lijáky a u rezervy jsem měl plno vody. Řeším reklamaci, tedy pokud bude servis vstřícnější. Pro ukázku jak vypadá koberec z kufru. Muselo zatékat minimálně týden, ale každý den do kufru nechodim. Nestalo se to někomu? 

• Create New...