Jump to content

Maxi-K

adi1234
 Share

Recommended Posts

@pazduch Doporucuji ti zkusit nejak oslovit ostatni SI vlastniky. Skoro kazdy SI klubak ma, narozdil od Octavii, Maxidot a pousta z nich resi, ze kdyz vymeni origo radio, prijdou o jakoukoliv funkcionalitu horni casti Maxika.

O D-Dot byl sveho casu zajem a myslim, ze by to oslovilo porad dost Superbaku, kteri jsou bud novi, nebo nestihli koupit, kdyz bylo.

To, ze to Pawouk sloucil z SI sekce zpet sem do tohohle vlakna je asi spravne, ale zrovna v tomhle je to trochu nestastne, protoze SI lidi sem do OI fora asi jen tak bezne nevlezou (coz dokazuje i to, ze ad1234 nasel info o tvem vyrobku na Youtube, nikoliv tady na foru).

Tot muj nazor. A velmi pekna prace, mimochodem! Sam jsem premyslel, ze bych neco pro horni cast Maxika zkusil vyrobit, ale lenost zjistovat spravne zapojeni a zpusob komunikace byla neprekonatelna a ted uz nemam SI...

• 1 month later...

kluci ja s panem mluvil a je to funkcni pouze u 1.9 u ostatnich motorizaci to jeste hapruje a s tiptronicem to nekomunikuje vubec takze zatim nedoporucuje montovat do jinejch motorizaci ale uz pracuje na zprovozneni ostatnich protokolu. je s nim fajn domluva jsem zvedav kdy me napise ze to funguje i na 2.5 tiptronic hend si to koupim :D

• 3 weeks later...

Zdravím pánové, co se týče motorizace 2.5TDi, nemám to vyzkoušené, jestli to funguje. Kdyby někdo přijel s 2.5, aby se to zkusilo, byl bych moudřejší. Mám to vyzkoušené na motorech 1.9TDi 96kw, 74kw, 66kw, 81kw a na motoru 1.8T 110kw. Nepodařilo se mi zjistit, proč nejde komunikace s TipTronicem, po přečtení identifikátorů řidicí jednotky jednotka reaguje nestandartně a vypadne komunikace. Potřeboval bych si nalogovat komunikaci z vagu, případně sehnat jednotku automatu, stačilo by i na půjčení, kdyby někdo měl. Nemám to na čem testovat. Z ŘJ tiptronic je zajímavá jenom teplota převodového oleje, další info jako rychlost a otáčky jsou zjistitelné i z motorovky.

Pokud ta 2.5 komunikuje starším protokolem kw1281, pak s funkčností nebude problém. U novějších aut už se používa novější protokol kw2089 (většinou od roku 2004+), kterej Maxi-K neumí, zase to totiž nemám na čem testovat, v moji Octavii žádná taková jednotka není.

Edited by pazduch

• 4 months later...