Přejít na obsah

Jarný zraz superbclubu 2015 na Slovensku


Ghostbuster

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

ktovie či nakoniec nebudeme hladať vačší kemp :) teraz mam kopec práce ale ked to po novom roku poľaví a budem mat konecne nejaké voľno pokúsim sa vyzistiť čo najviac info, s majiteľkou som už v kontakte.

chcem sa spýtať, zraz je iba pre majiteľov Sup1 alebo aj pre majiteľov Sup2? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mišo musí být i dvojkové supy,protože Nemo už ho měl na Bystřičce a bez něj už to taky nejde.Jinak k těm dotazům na tebe nebo majitelku bych ještě tradičně dodal toto.Nebo já to raději napíšu vše co mě napadá :-)

1) cena

2) sociální zázemí

3) kuchyňka

4) psi

5) venkovní posezení + ohniště + lavičky nebo židle

6) jak daleko je hospoda :-) nebo je něco v areálu

7) restaurace

8) možnost stanování

9) množstevní sleva ( není to životně důležité,ale vždy se to každému líbilo )

 

Jinak mě tam taky dopiš co se týká delšího pobytu takže asi čtvrtek jak ostatní a připiš mi tam +1

Už ať to je.Těším se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chalani, ani neviem kedy sa nam to zvrtlo na zraz 1 aj 2 generácie :kol-28:  Proti chalanom s 2kovými supami mi nic nemam, len neviem ci sa teraz pomestíme. (samozrejme s nemom som počítal). Som milo prekvapený aký je o zraz záujem, len novým členom treba vysvetliť že to neni taký "klasický zraz" na otočku ale taký pohodovka na víkend :kol-45::kol-35::kol-34::kol-99:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj. Vzdycky to byl sraz Suberbu. Bez omezeni generace. Nevim, kde jste na to prisli, ze by to melo byt omezene. To, ze vetsinou prijeli jenom I.ckove (zejmena proto, ze se to chybne inzeruje v sekci pro I.ckove), nebyl - pokud vim - nikdy umysl. Navic se nam tam obcas objevi Passat, Octavie atp...

 

Samozrejme, pokud by tu byla nejaka nalada to omezit pouze na I. generaci, tak se podridim...

 

V opacnem pripade jen dodam, ze prijedu sam a na plny termin.

Editováno: , autor: nemo.x
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...