Jump to content

Recommended Posts

Neco podobneho jsem chtel partnerce poridit do Fabie II., ale nemel jsem odvahu kvuli smazkam, protoze tyhle veci je lakaji.

Radio z Fabie III. jim v zadne zastavarne nevykoupi a to android radio je hodne podobne originalu, tak by je nemuselo lakat.

Nerad bych prisel o radio za 10 tis. :-(

@wirer to vypada hodne divne :D , ale funkcnost tam asi je. jestli se ti podari to video hod ho sem pls

@Kamil07 to cinske jak linkovals taky neni zrovna levne :( posilaji to z ciny nezapomen, takze dan+clo. ale jestli do neho pujdes postni pak zkusenosti prosim

ja to zatim resim BT adapterem a hranim pres mobil 

Edited by karlosx

wirer: Diky za video, jede v pohode.

karlosx: Dobra pripominka s tim clem + DPH.

Jsem zvykly, ze kdyz neco kupuju na Amazon.de, tak mi to chodi z Nemecka a tudiz bez cla + DPH, ale tim neni dano, ze je to stejny pripad.

Netusis kde zjistim odkud to prodejce odesila? Pokud mimo EU, tak bych se na to asi vykaslal, protoze pak uz by ta cena nebyla tak fajn :-)

Taky zatim hraju pres bluetooth adapter, ale neni to ono.

Koupil jsem sice nejaky uplne mini, ktery je stale zapnuty, takze odpada nepohodlne zapinani, ale co me stve je, ze nelze prepinat pisnicky na volantu/radiu, to me fakt sere.

Adapter pouzivam tento, kdyby se nekdo chtel inspirovat: https://m.ebay.com/itm/1PC-USB-Bluetooth-Dongle-Adapter-Wireless-Music-Stereo-3-5mm-Jack-Audio-Receiver-/202024908351?txnId=1676055249010

Edited by Kamil07

je to primo na te strance o klik dal:

asdgasgsa54s54as.png

to co linkoval wirer tak vychazi s dani a clem na nejak odhadem 8 a pul:

http://www.dx.com/cs/p/ownice-octa-core-9-android-6-0-car-dvd-player-gps-for-fabia-2015-2016-482120#.WzZeGNUzaHs

je ale fakt ze tahle znacka je z cinskych radii jedina ktera ma nejake refence/recenze na youtube apod. cili je slusna sance ze bude OK

Edited by karlosx

Mas pravdu, tak na to tim padem kaslu :-(

To v odkazu je bohuzel ohavne, to bych si radsi nechal zakladni radio.

Navic bez klasickeho ovladace hlasitosti bych si radio nikdy nekoupil.

Edited by Kamil07

no jo, nejak usetrit museli :(

je strasna skoda ze fabia III ma tak atypicky tvar radia, do spousty ostatnich koncernovych vozu existuji tuny aftermarket autoradii jen do trojkove fabie skoro nic krome ciny...

Ahoj, vznesu dotaz. Chtěl bych si nechat dodělat repro do zadních dveří. Bude u rádia Blues fungovat kromě nastavení "štelování" "Levá"-"Pravá" také "Přední"-"Zadní" strana???? Díky.

Radio Blues s kulatým displejem HW003 SW2751

(né to co má Citigo s možností DAB+ , které je tedy asi o něco lepší jak v Rapidu)

Našel jsem toto.

Skryté menu pod EXTRAS nevíte k čemu je dobré. Stačí déle podržet Extras a vybrat z nabídky UART = OFF-Receiver-System.

V návodu nic není.

Dále se dá nastavit přidržením Sound  

DIV:   O, S, P nebo D  (pomocí stláčení číslice 1)  a  T1 možnosti 1, 2, 1-2,1+2 (pomocí stláčení číslice 2)

Edited by Mira_A

Blues ze zadu

IMG_20190904_163421.jpg

Edited by V100
Smazání příspěvku- špatne umístění

-1146597465-350452499.thumb.jpg.f5ed2eb4a537da717598dae2c1c1d3a2.jpg

€ 3,29 17%OFF | 12pcs/Set Auto Refit Car Companion Disassembled Tools Car DVD Player Trim Panel Dashboard Modified Free Shipping

https://s.click.aliexpress.com/e/CPxtgleg

• Upvote 1

Děkuji.

Budu měnit blues za swing, tak uvidíme.

P.S.

WIRER

Chlape, za tebe děkuju, jsi obrovský přínos. Stačí se podívat na tvé stránky , klobouk dolu takovým lidem.

Edited by octavia_66_tdi

Dik, robim co ma bavi. 

Jeden Swing bez bluetooth tu mam, leskle oba ramceky (striekane), biele podsvietenie. Mal prasknuty displej, "novy" ale zobrazuje divne farby

IMG_20190818_144212.thumb.jpg.be393cc9f8ec9d2542f2594bd16a73e7.jpg IMG_20190818_144101.thumb.jpg.612723c9a387f8bd772b44e1383920e0.jpg

Btw, ak niekto meni Blues za Swing, ktory este nebol montovany v aute a teda nema aktivnu ochranu komponentov, staci na quadlock konektore ten sivy konektor vytlacit smerom dozadu. Tym sa odpoji CAN linka. Sice nema info o aute, ale pripojena antena dokaze hrat, dokonca i USB. Jednu taku vymenu sme skusali asi 3 mesiace dozadu. Jazdit sa s tym da. Len potom nezabudnite v servise pri odblokovani ochrany komponentov spomenut odpojeny konektor! 

Rádio jsem sehnal, už je na cestě ke mě, chtěl jsem s BT (pak ještě dodělám mikrofon).

Díky za typ s konektorem. Jsem zvědav jak si s tím servis poradí, prý to ještě nedělal- značkový servis .

Kódování, kdyžtak udělám sám, jestli bude něco potřeba.

Tak mam prizpusobeno pres znameho - Škoda servis.

Nepotreboval jsem ani kupni smlouvu ani puvodni VIN  a byla to otazka 3minut!!!!

Edited by octavia_66_tdi

kurna a ja kdyz to tehdy rok a neco zpatky zkoumal tak mi vsude rikali nejde, nelze, neumime a od te doby tady problehlo uz snad 10 vymen, dokonce za swing+ z FL

Swi g na Swing s BT som mal meneny uz davno, tiez to vraj nik nevie a nechce robit. Dokonca asi dvaja kvoli zmene radia isli na vychod SK. A teraz to robia i v CR (Brno/Praha, a urcite aj inde) 

vim, tehdys mi to rikal ale byla to fakt velka dalka. naproti tomu Brno je doslova za humny :)

ale popravde uz bych asi ten puvodni swing s tim miniaturnim displejem ani nechtel...jedine swing+ - ale u toho by zase asi byla alchymie rozchodit cinskou couvaci kameru.

Nebola. Ale potrebujes koncovy index J. Riesili sme to vo vedlajsej teme

Spoiler

IMG_20191213_161134.thumb.jpg.0e576207152235b4cab6946d8cd76c91.jpg

před 38 minutami, karlosx napsal:

kurna a ja kdyz to tehdy rok a neco zpatky zkoumal tak mi vsude rikali nejde, nelze, neumime a od te doby tady problehlo uz snad 10 vymen, dokonce za swing+ z FL

Do psiho zadku proto jsem to take minimalne rok a pul odkladal, protoze kdyz jsem cetl prizpevky chytrolinu co psali ze radio je jen display a jednotka je pod kastlikem tak jsem to vzdal.

Vedet, ze je to tak jednoduche, tak uz ho mam davno.

Tady tem vecem strasne pomaha mr. Wirerko, protoze nebyt jeho, tak se do toho clovek ani nepusti, protoze nechce shanet informace, tak to radeji odlozi, jako nedulezite.