Přejít na obsah

Jak na hlasové ovládání BT HF GSM III ?


Doporučené příspěvky

V Superb Combi (r.v.2010) mám nově bluetooth handsfree (3C8035730D). V návodu k obsluze (viz příloha) jsem našel na straně 144 informace k hlasovému ovládání HF pomocí tlačítek na volantu. Tlačítko označené 1 na obrázku na straně 142 aktivuje na Maxidotu jakousi ikonku telefonu, ale nic dalšího se nedělo a tak netuším, o čem informuje.

 

Na youtube jsem našel ukázky, jak to má fungovat. Na volantu ale měli ještě další tlačítko - mluví se o něm i v této diskuzi http://forum.skodahome.cz/topic/126827-hlasove-ovladani-telefonu-ovladani-na-volantu-chybi-octavia-iii/?hl=hlasem#entry1854765. Na mém volantu není.

 

Pokud by na to mělo vliv rádio, mám Amundsen (RNS 310).

 

Poraďte prosím, jak na to.

 

Díky, Martin

 

 

B6_Superb_OwnersManual.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky

 

Pokud je problém "jen" v tomhle, dá se s tím něco dělat. Měl jsem strach z toho, že to fungovat nemůže.

 

Nedávno jsem si nechával přenastavit zavírání 5.dveří. Nakódování HF a podvolantové jednotky se dělá podobnými prostředky = najít někoho s potřebným kabelem a programem, kdo si s autem pohraje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...