Přejít na obsah

Nějaké fotky vytuněných OII?


Luke288

Doporučené příspěvky

protože si brousím zuby na Octavii, tak pozorně pročítám témata v této sekci a zarazila mě jedna věc:

vím, že to nejsou stránky jen o tuningu, spíše tu hledám pomoc nebo inspiraci, ale zaráží mě, jaký názor,

hlavně v této sekci, máte na tuningové doplňky.

spousta věcí se na O2 nepovedla, ale často čtu: mračítka dolů, podložky nikdy, tato kola ne.

moc se mi líbí tvary RSa a je to snad jediné, co některým nevadí.

vím, že O2 si nekupuje každej, ale až na pár vyjímek samé sériovky.

nechci do vás rejt, ale zajímá mne, jak to je?

za pár let to bude jinak, jako to je teď s O1.

jen jako nezávislého mě to překvapilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
protože si brousím zuby na Octavii, tak pozorně pročítám témata v této sekci a zarazila mě jedna věc:

vím, že to nejsou stránky jen o tuningu, spíše tu hledám pomoc nebo inspiraci, ale zaráží mě, jaký názor,

hlavně v této sekci, máte na tuningové doplňky.

spousta věcí se na O2 nepovedla, ale často čtu: mračítka dolů, podložky nikdy, tato kola ne.

moc se mi líbí tvary RSa a je to snad jediné, co některým nevadí.

vím, že O2 si nekupuje každej, ale až na pár vyjímek samé sériovky.

nechci do vás rejt, ale zajímá mne, jak to je?

za pár let to bude jinak, jako to je teď s O1.

jen jako nezávislého mě to překvapilo.

Jde o to, že O II je na nějaký tuzing ještě moc mladá a nová..takže na olaminovávání a různé radlice vpředu místo nárazníků má času až až. S novostí souvísí i pořízovací ceny a to i u ojetin..až za pár let klesne cena, určitě přibude i různých slátanin, jaké jsou kolikrát dneska k vidění na O I.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mě co říkate na toto. Je to takový odvažnější tuning.

Mě na tom nesedí jedna zásadní věc a to absence mlhovek vpředu.

Cena je taky pěkně vysoká.

Mně na tom nesedí něco jiného..a to je celý přední nárazník..jestli to tak lze vůbec nazvat..

Na zadku zas koukám, jak se někdo vyřádil na přechodech jednotlivých ploch, hlavně na tom odskoku..vypadá to jak bastlený v garáži na koleně

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cože? tohle, že je odvážnější styling? lol lol lol

no tak to pardon, tohle je TUZING největšiho kalibru. ten kdo tohle tvořil nemá špetku citu pro design. navíc by to potřebovalo tak 20ky kola a ne tyhle 16ky, takhle to vypadá jako vesmírná loď. doufám, že se nenajde moc lidí, kdo v serii docela povedený auto takhle zkazí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

navíc by to potřebovalo tak 20ky kola a ne tyhle 16ky, takhle to vypadá jako vesmírná loď.

Kola jsou originál Škoda. Tady šlo o nárazníky.

Jde o to, že O II je na nějaký tuzing ještě moc mladá a nová..

Naprosto souhlasím. Právě proto na ni ještě skoro nic není....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale hovno, je to ten kit od Milotecu a má to udělaný přesně jako jsem to kdysi měl já, i s tím chromovaným bazmekem pod maskou. Ten je ale od Autostyl Janko.

To mi připomělo, že mi oba dva nárazníky s úpravou od Milouše ležej ve sklepě. Nechce to někdo koupit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...