Přejít na obsah

Nějaké fotky vytuněných OII?


Luke288

Doporučené příspěvky

tak si tam dej ty koncovky, ty snad tak blbý nejsou, ne. Koukal jsem už různě po tuning srazech i na silnici, ale nikde jsem O II. z nějakýma výraznýma úpravama neviděl. On taky nikdo žádný extra doplnky nedělá. Co já vím, tak u nás jen Janko a Milotec a to všichni známe. Venku nevím. Co se výfuku týče, tak máš možnost taky od Milotecu, dvojitej, za cca 17 litrů. Já bych to teda nedal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koncovky myslis ty origo skoda? ono to tak stejne asi dopadne. ja jen spekuluju, protoze me se libi ovalna, jako ma OI RS, jenze ta jde akorat na benzinovy OII. 17tis za duplex od Milotecu nedam, nejsem silenej, kdyz to na dyzla zadnej pozorovatelnej vliv nema. koncovka to bude kazdopadne, vic nema smysl, narazil jsem treba na koncovej dil Sebring, jenze cena asi 11tis a to so couha z narazniku je stejny jako ta koncovka Skoda, takze to tak asi dopadne...

blby je, ze se fakt moc veci jeste na OII nedela :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koncovky myslis ty origo skoda? ono to tak stejne asi dopadne. ja jen spekuluju, protoze me se libi ovalna, jako ma OI RS, jenze ta jde akorat na benzinovy OII. 17tis za duplex od Milotecu nedam, nejsem silenej, kdyz to na dyzla zadnej pozorovatelnej vliv nema. koncovka to bude kazdopadne, vic nema smysl, narazil jsem treba na koncovej dil Sebring, jenze cena asi 11tis a to so couha z narazniku je stejny jako ta koncovka Skoda, takze to tak asi dopadne...

blby je, ze se fakt moc veci jeste na OII nedela :(

a milotec nenabizi ovalnou koncovku pro naftu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koncovky myslis ty origo skoda? ono to tak stejne asi dopadne. ja jen spekuluju, protoze me se libi ovalna, jako ma OI RS, jenze ta jde akorat na benzinovy OII. 17tis za duplex od Milotecu nedam, nejsem silenej, kdyz to na dyzla zadnej pozorovatelnej vliv nema. koncovka to bude kazdopadne, vic nema smysl, narazil jsem treba na koncovej dil Sebring, jenze cena asi 11tis a to so couha z narazniku je stejny jako ta koncovka Skoda, takze to tak asi dopadne...

blby je, ze se fakt moc veci jeste na OII nedela :(

a milotec nenabizi ovalnou koncovku pro naftu?

bohuzel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na pravej strane sa vyberie jedna skrutka, ktorá drží blatník a nahradí sa guľovým kĺbom. Len treba použiť kvalitné náradie, lebo ten kĺb má pomerne tenkú maticu a je z dosť mäkkého materiálu.

Na opačnej strane sa vyberie pôvodná vzpera kapoty a pod 2 skrutky, ktoré držia kapotu na závese sa priskrutkuje nosník, ktorý má za úlohu posilniť kapotu a hlavne ten pôvodný držiak. Ten držiak treba nalakovať, aby to nejako vyzeralo. A pri uvolnení tých dvoch skrutiek je potrebné kapotu držať v otvorenom stave, a zabezpečiť, aby sa neposunula. Ale ja som si pomohol, kapotu vyviazal v otovrenom stave o garážovú bránu, všakovako vypodložil, prelepil páskou a tak, takže sa to ani nepohlo. Potom je to už easy, nacvakne sa vzpera a hotovo!

Kapota ale mierne nedoliehala, tak som našiel dôvod. Kovový profil, ktorým sa posilnila kapota narážal do plastu, ktorý kryje priestor medzi sklom a kapotou. Ale bolo to presne na kraji toho plastu, tak som z neho trošinku ufikol a je to OK. Nevidno to, je tam beztak taký výsek, len som ho o chlp musel zväčšiť. Brúsiť nalakovaný nosník sa mi nechcelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kapota ale mierne nedoliehala, tak som našiel dôvod. Kovový profil, ktorým sa posilnila kapota narážal do plastu, ktorý kryje priestor medzi sklom a kapotou. Ale bolo to presne na kraji toho plastu, tak som z neho trošinku ufikol a je to OK. Nevidno to, je tam beztak taký výsek, len som ho o chlp musel zväčšiť. Brúsiť nalakovaný nosník sa mi nechcelo.

Mam ji (plynovou vzperu kapoty Milotec) tam jiz take asi 1/2 roku, chodi perfektne, i prez zimu, zatim jsem ji nenalakoval :D. Trochu jsem byl prekvapen, ze je jen jedna, na O1 jsem mel 2 kusy, ale ta jedna na to staci az az.

Ty Diamantem vzpominane problemy s montazi jsem nemel (resp. muj servis), byl jsem u toho, a vsechno pasovalo perfektne, az byl monter sam prekvapen.

Kupoval jsem primo v manufaktuře v Řevničově.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, vzpera bohate stačí len jedna. A kapote určite neublíži, lebo v otvorenom stave tlačí na to isté miesto, ako pôvodná vzpera, navyše tam je to zosilnenie. A v zatvorenom stave kapotu v podstate len tlačí vpred, čo jej nijako nemôže ublížiť. Akurát tá plynová vzpera drží v otvorenom stave kapotu o chlp nižšie. Ale vôbec to nevadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luke, tedˇ se směju, až padám ze židle. Ty vole, tos mě fakt pobavil. Na tom kombajnu je komplet úprava od Milotec a jsou tam ty samý věci, který se ti na mým autě nelíběj. Jenže já mám ten předek nerez, protože mě se zase nelíběj černý plasty a navíc ten prostředek pod maskou je od Autostyl Janko. Tak snad, jestli mám toho Janka seškubnout, abych zachoval styl ? ! :D:D:D

Ale jinak si taky myslím, že Němci z Revničova uměj :D

Jo, a pokud bys chtěl tu vzpěru kapoty, budu jí taky kupovat, tak můžu vzít dvě. Jestli nepotřebuješ doklad, abych to musel tahat přes svojí firmu a přefakturovávat, nechám ti to za nákup, což je u takovýho štěku - 20%. Protože ten tlumič ale opravdu dělaj Němci, radši se podívám do ceníku, jestli na to dávaj vůbec nějakou obchodní slevu, aby to nebylo jako s tím dvojitým výfuckem, na kterým žádná marže není.

Ještě jsem koukal na ten jejich web a všim sem si tý poznámky : mein Octi 1,9 TDI 173 PS, 378 Nm. To jen pro pořádek, až se budeme zas někdy handrkovat, jestli je rozdíl mezi 1,6 MPI a 1,9 TDI. Tomu "empeíčku" se dá totiž pomoct tak s bídou o 10 PS a tím celej SW tuning skončil (nechceš-li měnit vačku apod.). Ale to je spíš k zamyšlení pro ty, co nevěděj, jak se rozhodnout.

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem rad ze ses zasmal, ze je tam komplet uprava od Milotecu stejna jako mas ty jsem si vsimnul az ted cos to napsal. je to pravda a barva teda udela moc a staci malickost, nechat tu masku jaka je a pro me je "look" toho predku naprosti jinej a dokonalej.

jinak, rikas, ze je tam komplet uprava od Milotecu, stejny veci jako mas ty...opravdu to mas tak snizeny? opravdu tam mas ty 18ky kola, ktery jsou naprosto dokonaly?

ono auto dela vic veci nez jen kit Milotec...

s tema Nemcema jsem nenarazel na Milotec z Revnicova(ono je to logicky, je to "dvorni" upravce Skody, tak proc by tam kluci bastlili jiny veci), ale na Nemce jako narod, neboji se toho(ale taky jim asi neni lito tech penez, protoze tam jsou libovy kousky)

co se tyce ty chipnuty OII 1.9- to je zas o tom, ze oni neresi, jak casto budou menit spojku, turbo apod...protoze tyhle vykony nemuze nic dlouhodobe z toho motoru vydrzet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem rad ze ses zasmal, ze je tam komplet uprava od Milotecu stejna jako mas ty jsem si vsimnul az ted cos to napsal. je to pravda a barva teda udela moc a staci malickost, nechat tu masku jaka je a pro me je "look" toho predku naprosti jinej a dokonalej.

jinak, rikas, ze je tam komplet uprava od Milotecu, stejny veci jako mas ty...opravdu to mas tak snizeny? opravdu tam mas ty 18ky kola, ktery jsou naprosto dokonaly?

ono auto dela vic veci nez jen kit Milotec...

s tema Nemcema jsem nenarazel na Milotec z Revnicova(ono je to logicky, je to "dvorni" upravce Skody, tak proc by tam kluci bastlili jiny veci), ale na Nemce jako narod, neboji se toho(ale taky jim asi neni lito tech penez, protoze tam jsou libovy kousky)

co se tyce ty chipnuty OII 1.9- to je zas o tom, ze oni neresi, jak casto budou menit spojku, turbo apod...protoze tyhle vykony nemuze nic dlouhodobe z toho motoru vydrzet.

opravdu tam 18" nemám a kolega Deutsch je tam nemá taky. Má tam totiž dokonce 19". Vyměnit kola je to nejjednodušší. Stačí mít plnou šrajtofli a zbytek zvládnu sám za pár minut. To ostatní už je trochu horší. Bolej od toho ruce a dýl to trvá. :D

Ale zatím se tu pořád kecá o úpravách, ale nikdo si na auto ještě nic podstatnýho nenalepil. Přitom kolegové ze SRN čerpaj ze stejnýho zdroje. :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

covece, nevim co te na tom tak rozhodilo...

pokud tam ma 19ky, jeste lepsi. to ze staci mit plnou srajtofli je jasny, jenom jsem napsal, jakej styl uprav se mi proste libi, takhle je pro me OII naprosto dokonala. to snad ale neznamena, ze hned zejtra vemu 200tis a pujdu si obednat 19ky kola a kit od Milotecu jenom proto, ze se mi to libi...

to ze se tu o upravach jen keca a nikdo si nic na auto nenalepil...no proc asi, protoze tyhle veci se libi akorat tobe, me a este tak madmikovi....

jediny co ja udelam je jeste snizeni a tim uz doufam koncim.

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...