Jump to content

jak vyndat spodní kastlík u spolujezdce?

vasektuner
 Share

Recommended Posts

Zdravím všechny a prosím o radu přestal mi fungovat vnitřní ventilator při nastartováni zečne blikat na cca 10s climatronik pak lze vše regulovat a přepínat ale nefouka žádný vzduch diagnostika hlasi ventilátor přívodu vzduchu chyba! tak se snažím na něj dostat ale nevím jak vyndal jsem horní kaslík ofuk a nejakej malej rohovej plastík dole v rohu par sroubu ale kaslík se nehne příde mi ze vede do stran k rádiu i na druhou stranu tak proto prosím o radu jak kaslík vyndat!předem díky za rady je to peklo

Když odděláš plastový dekl pod oknem, z venku a potom ještě jeden co chrání přívod vzduchu sání topení, tak se dostaneš k ventilátoru z venku. Zkusit ho roztočit. Pozor na prsty. Třeba jen zoxidoval komutátor a když mu pomůžeš tak se rozběhne. Kdyby jo, tak vyzkoušet to samočištění,  jak  je popsáno tady: http://forum.skodahome.cz/topic/50714-ventilátor-topení-a-klimatizace/?p=1813063

dík za radu ale k vetraku jsem se dostal ze spoda pres klapku vnitřní cirkulace a větrákem nejde skoro točit je nějakej zadřenej!!prostříkal jsem tam olej ale houby platný tak se holt budu muset obědnat do servisu sám přístrojovku vyndavat nebudu to je šílenctví! :kol-26:

Edited by Pawouk
Necituj předchozí příspěvek!

• 2 months later...

Zdravím,

neviete ako sa dostať k motorčeku pretlakovej klapky / klapka čerstvého vzduchu a vnútorný okruh.

Myslel som že to pôjde ako u Octavie cez odkladaci kastlik.

Je možné demontovať spodný kastlík bez demontáže palubky?