Přejít na obsah

Elektrika svieti kontrolka baterky


fabka2004

Doporučené příspěvky

Caute,

vo Filcke sa nevyznam, ale znama ma filcku 50kW, pricom som si vsimol, ze sa pri otackach cca 3000 rozvieti kontrolka baterie a ked idem po dialnici napr 110km/h a viacej, tak evidentne slabnu svetla a akokeby sa nedobijalo, pricom pod 3000ot sa tento efekt vytrati.

Ak akykolvek stupen vytocim nad 3000ot, tak baterka zasvieti, ak ho vytocim nad 3500ot, tak zhasne, ked pustim plyn, tak situacia v okoli 3000ot sa zopakuje.

Po dialnici sa na tom da ist iba do 110km/h, pretoze potom uz svieti kontrolka a evidentne slabne palubovka a svetla, ubranim sa to znormalizuje.

Viete mi povedat, kde by mohol byt problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co doporucujete dat spravit, co vymenit, co premerat a co skontrolovat....

Mate nejaky cenovy odhad ceny alternatora (oplati sa novy ci repas?).

Myslim ze pred pol rokom bola s niecim podobnym v oprave

Jednoznačně opravit alternátor. Pravděpodobně krátké sběrací kartáče v regulátoru, ale může to být také poškození sběracích kroužků na kolektoru. Kolik máš najeto km?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co doporucujete dat spravit, co vymenit, co premerat a co skontrolovat....

Mate nejaky cenovy odhad ceny alternatora (oplati sa novy ci repas?).

Myslim ze pred pol rokom bola s niecim podobnym v oprave

Jednoznačně opravit alternátor. Pravděpodobně krátké sběrací kartáče v regulátoru, ale může to být také poškození sběracích kroužků na kolektoru. Kolik máš najeto km?

125tkm je na tacho, myslim ze to je prvy majitel, takze realny stav

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak vymen relatko... nebo relatko vyndej a nech vyměnit uhlíky... ale mě to delalo to že mi vevnitř ta hřídel vybrovala... nevim presne jak se ten vnitrek jmenuje odborne... no jak vybrovala tak o ne skrtala a nový rele vydrželo jenom par tisic km... musí se to dát opravit... vysoustruží se to nějak a tak... aby to nevybrovalo... autoelektrikář...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co doporucujete dat spravit, co vymenit, co premerat a co skontrolovat....

Mate nejaky cenovy odhad ceny alternatora (oplati sa novy ci repas?).

Myslim ze pred pol rokom bola s niecim podobnym v oprave

Jednoznačně opravit alternátor. Pravděpodobně krátké sběrací kartáče v regulátoru, ale může to být také poškození sběracích kroužků na kolektoru. Kolik máš najeto km?

125tkm je na tacho, myslim ze to je prvy majitel, takze realny stav

125 tis je na altík ve Felině dost. nepřemýšlek a nech go opravit nebo jednoho krásného dne nedojedeš. Závada jak jsem psal, stejně to říká i Lewis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj já jsem takhle nedojel... ono to není jako jed bez altíku ve starý skodovce... v MPi jde cše z baterky potom... veškerá elektronika v motoru... počítač který hlídá všechyn čidla a podobně a zároven vstřiky a hlavně zápaly svíček... čerpadlo v nádrži a podobně... od rozsvícení jsem nijak auto nezamykal ani nic nedělal jel jsem bez světel bez blinkrů, bez topení, bez zbytečnýho brždění a lehké brždění ručkou kvůli brzdovkám a ujel jsem asi 70km... 10 km od domova... baterka to už nerozchodila... musela tam přijít nová... nešlo to nastartovat ani přes kabely...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ale možná by jí stačilo pořádně nabýt...

Tím myslíš, jakože ji nemá krást, ale řádně koupit v obchodě? lollollol-_--_--_-

No myslel jsem to tak, že jí má vyndat a bít!!! potom by mohl i kopat... tím jí dostatečně nabije...

(asi tam patří měký no... sorry...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ale možná by jí stačilo pořádně nabýt...

Tím myslíš, jakože ji nemá krást, ale řádně koupit v obchodě? lollollol-_--_--_-

No myslel jsem to tak, že jí má vyndat a bít!!! potom by mohl i kopat... tím jí dostatečně nabije...

(asi tam patří měký no... sorry...)

...nechci si hrát na češtináře, ale zrovna mě to pobavilo, tak jsem si musel rejpnout... -_--_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ale možná by jí stačilo pořádně nabýt...

Tím myslíš, jakože ji nemá krást, ale řádně koupit v obchodě? lollollol-_--_--_-

No myslel jsem to tak, že jí má vyndat a bít!!! potom by mohl i kopat... tím jí dostatečně nabije...

(asi tam patří měký no... sorry...)

...nechci si hrát na češtináře, ale zrovna mě to pobavilo, tak jsem si musel rejpnout... -_--_--_-

pohoda... taky bych si rejpnul kdyby to někdo napsal... zrovna jsem nějak nepřemýšlel... ale ono dneska na těch školách stojí ta čeština za prd... úroven výuky klesá a klesá... mě je 22... ted jsem 3. rokem na vejšce ale už na základce mi řikali.... pohoda dyt ono to dneska není ani tak důležitý... bude to opravovat počítač...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...