Přejít na obsah

Kdo co dělá


vittorio

Doporučené příspěvky

Zdarec, já pracuju jako montér oken, intériérových a vchodových dveří, plovoucích podlah. Dále grafické návrhy kuchyní a nábytku. A nakonec pracuju i jako truhlář. Takže pokud byste něco chtěli koukněte na www.standera.cz , u nich dělám. Dále děláme pro firmy:

www.dooreg.cz

www.pol-skone.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj jsem Lukáš 20 let, pracuji u firmy Limagroup s.r.o. www.limagroup.cz zabývající se se montáží plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří. Nově zavádíme i interiérové dveře a zárubně od firmy SOLODOOR a.s. www.solodoor.cz. Plastová okna jsou z profilů VEKA (Německý produkt) profily svařovány a okna vyráběna na Moravě v Dubňanech firmou LIMA plast s.r.o. www.limaplast.cz. Dřevěná eurookna odebíráme od TTK CZ www.eurooknattk.cz/index.php. Hliníková okna a dveře od firmy Okna MACEK s.r.o. www.oknamacek.cz. !!!Také po domluvě možnost odvozu starého dřeva z demontovaných oken na zátop do okolí 50 km od Prahy ZDARMA!!! LZE I DÁLE, ALE JE DŮLEŽITÝ MALÝ PŘÍSPĚVEK NA NAFTU!!! Pro případný zájem ohledně dřeva mi zanechávejte osobní zprávu. Jinak na výše uvedených kontaktech další info :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jeste studuju a vedle toho mam paintballovy hriste v CB a Vimperku, ale hlavne sjednavam zajisteni na stari s dozovotni rentou

Romariooo: zkus Fastum gel, jezdil sem zavodne na kole a tohle bylo na zanety, narazeniny atp. super vec. Snad ti to pomuze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Taky se sem přidám.Vlastním malou firmu TV-VIDEO-SAT ,opravujeme ,prodáváme .montujeme vše od elektroniky až po diagnostiku koncern.vozů.Opravy tachometrů-(nestáčíme) opravy zámků koncern.vozů,montáže audia, tv ,dvd a cb do všech vozů i kamionů.Sídlíme na Domažlicku v obci Spánov kdyby někdo něco od nás potřeboval,třeba i radu tak 777227503

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja jsem student :-) ale jednu vec bych tu mel :-) kdyby někdo chtěl MED :-) tak neni sebemensi problem :-) muzete se stavit kdykoliv :-) ........(lesní,květový,pastovaný,medovina :-) svíčky:-) všechno máme -------PS:VČELÝ MED Z VYSOČINY :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak já si přihřeju svou polívčičku: instalace autofolií SunTek a folií na skla budov (protisluneční, bezpečnostní, privátní folie) a montáž stínící techniky. Oblast severních čech, ale můžu dojet i za vámi. Více na www.carfolie.cz (včetně ceníku, členové 5% sleva z aktuálních cen - případné slevy se sčítají).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja jsem student :-) ale jednu vec bych tu mel :-) kdyby někdo chtěl MED :-) tak neni sebemensi problem :-) muzete se stavit kdykoliv :-) ........(lesní,květový,pastovaný,medovina :-) svíčky:-) všechno máme -------PS:VČELÝ MED Z VYSOČINY :palec2: :palec2:

Tak já bych si ten včelÝ med vzal, máme dost velkou spotřebu, škoda jen, že je to trochu z ruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, pracuju pro mobilního operátora Vodafone jako obchodník pro firemní zákazníky. Pokud podnikáte a štve vás každý měsíc faktura od stávajícího operátora a chcete ušetřit, dejte vědět a něco vymyslíme, možnosti jsou opravdu velkorysé :)

Dále nabízím zprostředkování PC kurzů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že tu zatím nemám konkurenci.

Dělám do realit. Konkrétně manažer kanceláře a realitní makléř - RE/MAX Magic Říčany - www.re-max.cz/magic

Pokud budete potřebovat prodat, koupit, pronajmout RD, byt, pozemek, kom. objekt nebo prostory aj. na Praze východ a klidně i v celé ČR, můžete se na mě kdykoli obrátit. Stejně tak pokud heldáte práci - podílím se i na výběru nových makléřů do naší pobočky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...