Přejít na obsah

Kdo co dělá


vittorio

Doporučené příspěvky

ahoj jsem celkem noví člen ale prásknu i sebe původně automechanik ted´asi 10 let OSVĆ lakýrník ISO kontejnerů ( obytné buńky) na autě si udělám 90 proc . sam .delam i elekro rozvody (byty domy) topení a vodu i s odpady. Takže klasickej čech :punk::punk:

Editováno: , autor: lakos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak ja delam kapku pro ministerstvo obrany...ale to tu asi nikdo potrebovat nebude.

jinak prodej brusli, shaftu a hokejek...vice mene vse pro hokej za vyborny ceny-vetsinou za nakupky, dalo by se rict ze za nizsi ceny v CR nenakoupite.

Potom jeste prodej mirne jetych pneu (17'' 18'' 19'') obcas i nejaky disky se ke me dostanou

tak kdyby nekdo neco...staci SZ a urco se dohodnem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a já jsem taky od těch, co posílaj složenky a faktury s oranžovejma hráběma.. Prostě ČEZ.. ale žádnej šéf, jen dělník v kanceláři.. no ale kdyby tu náhodou někdo projektoval elektriku, pomůžu s orientací v ČEZ Distribuci nebo kdyby se někdo chtěl připojit k síti .. novostavby, přeložky atd. (hlavně Severní Čechy) tak rád pomůžu s vyřízením a urychlením, páč jsme hroznej moloch..

a jinak si doháním fyzičku ježděním indoor cyclingu tady

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj taky prispeju se svoji troskou do mlyna .)

jsem jeste student na elektrofakulte, ale u toho delam v Red Bullu Red Bull.cz, tak urcite na nejaky sraz dovezu s sebou spoustu energie a taky pomaham tatovi v podnikani, delame energeticke audity, poradenstvi a proste mrknete na Nas web euroenergo.net

Energeticke audity se hodi hlavne kvuli moznosti ziskat dotace na zavadeni alternativnich zdroju energie, u vetsich firem je to povinnost a vubec je toho hodne, tak se kdyztak zkuste ozvat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já pracuji jako obchodní zástupce a firma z Liberce obchoduje se spojovacím materiálem a kotevní technikou a můj region jsou Severní Čechy.

Takže mohu nabídnout všem v průmyslu a stavebnictví spojovací materiál všeho druhu , kotevní techniku , chemii atd. Nerezové materiály a mosaz také máme. Speciální spojovací materiál ( trapézové tyče , jemné závity , witworty) není problém. Další obchodníky a železářství mohu také dobře zásobovat. Zboží skladem dodáváme do 48 hodin.

www.killich.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Takze pokud by nekdo potreboval cokoli s UPS od 10kVA do 1000kVA, pripadne motorgeneratory do 4000kVA muze se na me obratit. Specializujeme se na napajeni IT, delame vse od serveroven po velka datova centra, vse vcetne auditu, inzenyringu, projekce, konzultace, dodavek na klic, subdodavek a technickeho dozoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

slovy prezidenta : hmmm néé, nééé, néééé...já prostě hmmm-musím nesouhlasit a musím to říct nahlas!!! :) To, že jsem tady 9.5.2007 napsal, že dělám pro jednu nejmenovanou pojišťovnu přece neznamená, že to musí hned někdo smazat - někdo nám ty auta přeci pojistit musí, nebo ne...? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já se taky prásknu:

Původním oborem jsem mechanik silnoproudých zařízení-takže domovní elektroinstalace no problema, a rady z oblasti silnoproudu taky no problema

Pak jsem zběhnul k umění a jsem hudební skladatel z povolání-takže kdyby jste náhodou někdo potřeboval hudbu k filmu, divadelním představení, atd....

A jako finální profesi dělám učitele hudby(klávesy, klavír, varhany, hudební teorie), takže pokud by jste pro vaše hudebně nadané ratolesti potřebovali poradit s výběrem kláves či klavíru-rád poradím i v této oblasti.

Takže samé celkem neužitečné věci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec chlapi. Tak já jsem už 10let trucker,ale jinak práce všeho druhu na všech věcech co mají motor.Jinak umím vyrobit vozík pro převoz aut na 2t.o nosnosti 1700kg.Taky věc s tím související mám celkem dobré kontakty v D.Tak že dovoz aut včetně vyřízení papírů není problém.Servis vozů koncernu VW.

post-16348-1206797199_thumb.jpg

post-16348-1206797235_thumb.jpg

Editováno: , autor: rr1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...