Přejít na obsah

Kdo co dělá


vittorio

Doporučené příspěvky

Kousek od Frýdku-Místku což je kousek od Ostravy. Dělam jako konstruktér v jedné firmičce kde vyvyjíme a vyrabíme sedadla do vlaku (v pendolinu jsou naše sedadla, za to že tam je tak malo místa ale nemužeme my) a pak ještě dělame do zdravotnictví - gynekologická a vyšetřovací křesla, porodní postele atd.

Co mohu nabidnout, asi moc ne ale trochu se hrabu v PC, mam doma malý soustruh kde sem tam mohu něco malýho udělat, v praci kreslíme v Pro/Engineeru takže sem shopny něco malo poradit.

Toť asi vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se věnuju prodeji jízdních kol ,Dále nabízím půjčování střešních boxů ,Mohu napsat trening a jídelníček do fitka ale jestli někdo chce mohu namasírovat vaše manželky a přítelkyně ( Dělám i maséra ) Sportovní a regenerační masáže ,Klasické masáže :smich:

Editováno: , autor: culda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

něco o mně,

já dělám v jedný firmě, co vyrábý klimakompresory do aut - mimo jinejch automobilek děláme i pro celej koncern VW, vim jak kompresor (čerpadlo) funguje a na jakym proncipu, znám celkem dokonale jeho vnitřnosti... - předem říkám, že to nejni zrovna ten nejjednodužší kus auta a jeho oprava je většinou nemožná, pokud nejde o nějakej bezpečnostní ventil nebo tak něco ...

jinak moji prací je měření jednotlivých komponentů pro obrobnu s přesností ± 0,002mm - měření na 3D strojích, kruhoměry - měření rotačních elemetnů, kontury, drsnosti, programování CMM - Mitutoyo - program Cosmos,

dokážu hodně věcí změřit, pokud by to někomu k něčemu bylo, ale nesmí to bejt moc velký...

jinak hraju hokej - podnikovka - komplet výstroj, fotbal,

kdyby někdo něco chtěl, tak ať napíše

sem z Vysočiny, a po týhle zemi chodim už 26 let

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diskusi jsem promazal.

Durazne zadam, abyste sem nepsali nic, co se netyka tematu!! To znamena, ze tady jsou zadouci jen vase prispevky s tim, co delate, kde jste zamestnani, co muzete nabidnout. Komentare, odpovedi nebo poptavky si vyridte pres soukrome zpravy!!! Jestli je na tom neco tezkeho k pochopeni, tak si kupte autobus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u mě je to zřejmé ji z avataru :D ,jak psali kolegové z letecké záchranky,není o co stát potřebovat našich služeb ;)ale když už,tak přeprava zraněných nemocných a rodiček /akutně Praha/jinak celá ČR ,včetně repatriací celá Evropa...

jinak v praxi to znamená,že je možné přepravit vašeho známého či příbuzného kdyko-li kamko-li at na pojištovny,či samoplátce /akutně i neakutně /.........

dále je to zajištování asistenčních zdrav.služeb všeho druhu /na našich webstr.sekce asistence ,kde jsou fotky/ sportovní akce všeho druhu,kultůrní a společenské akce atd...

dále ještě vlastním 1.veterinární záchr.službu vČR /9let/ stejný princip,jako lidská...

informace na telefonech disp.271770318 , 251641505 , 724 155 000 , 603 417 335

http://www.sejida.com.cz

post-18-1162799217.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja se pridavam. Delam v jedne firme,se kterou mate asi kazdy taky zkusenost. Jestli ne osobni a mate uz potomky,tak asi skrze ne. Pracuju jako normovac ve firme LEGO. Teoreticky (po techto Vanocich si radsi nechavam jistou zezervu,proto teoreticky) by pro me nemel byt problem sehant stavebnice,ktere najdete kazdy rok v katalogu + samozrejme neco,co se dela jako produkty do skol atd. Ceny se pohybuji vetsinou kolem poloviny maloobchodni ceny. Jo a jsem z Kladna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Východni Cechy - Okr. Nachod

cauec ;)

Ja se taky pridam.

Delam barvire latek v jedne firme - vyvoz do vsech zemi.

Jinak si na aute delam vsechno co se tyce softwaru a hardwaru.

Take rad hodim link na E-shop - domaci techniky.

http://domacitechnika.cz/

Muj konicek hrani na bici.

Ozvuceni akci neni problem B)

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

B) Ahoj všem,

Východní Čechy - okr. Náchod

pracuji jako prodejce v obch.firmě se strojírenskými komponenty - jsme ofic.dovozce několika značek ložisek - největšího japonského výrobce ložisek a linární techniky fy. NSK; jap. výrobce jehlových ložisek, klecí a kloubků fy.IKO; dále nabízíme nářadí pro montáž a demontáž ložisek - indukční ohřívače BEGA, lepidla a tmely LOCTITE, gufera a řemeny RUBENA.

Obecně: automobilová ložiska jsou často upravená svými rozměry, tak aby se nedala nahradit "standartními prům. ložisky - ale občas jsou to také jen číselná zkomolená označení běžných ložisek, nabízíme i ložiska do klimatizací, zboží zasíláme po celé republice.

Soukromě: PŘEKLÁDÁM z angličtiny/do angličtiny - možno i s dokladem

Tak pokud budete cokoliv potřebovat, ozvěte se na skype: corollcz popřípadě na maila.

Mára

Editováno: , autor: Mara53
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

Ja dělám na vývoji testovacích zařízení ve firmě TYCO děláme konektory do aut, rele, pojistky a kabely. Jinak pokud má někdo problém na autě tak můžu nabídnout diagnostiku vag i pro O II, G V - nové auta. Dále vyčtení skutečného stavu km, předělání podsvícení, pomoct se zapojením autohifi atd.. :)

Brno-venkov.

Editováno: , autor: Mara2000
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u mě je to zřejmé ji z avataru :D ,jak psali kolegové z letecké záchranky,není o co stát potřebovat našich služeb ;)ale když už,tak přeprava zraněných nemocných a rodiček /akutně Praha/jinak celá ČR ,včetně repatriací celá Evropa...

jinak v praxi to znamená,že je možné přepravit vašeho známého či příbuzného kdyko-li kamko-li at na pojištovny,či samoplátce /akutně i neakutně /.........

dále je to zajištování asistenčních zdrav.služeb všeho druhu /na našich webstr.sekce asistence ,kde jsou fotky/ sportovní akce všeho druhu,kultůrní a společenské akce atd...

dále ještě vlastním 1.veterinární záchr.službu vČR /9let/ stejný princip,jako lidská...

informace na telefonech disp.271770318 , 251641505 , 724 155 000 , 603 417 335

http://www.sejida.com.cz

dtto :D:palec2: akorát nejsem zatím šéf lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Praha - jsem spolumajitel firem, zabývajících se návrhy a zařizováním interiérů (nábytek, spotřebiče, schodiště, okna, dveře etc.) značek tuzemských i zahraničních, kvality průměrné až luxusní, za ceny přiměřené až nehorázné ;)

Slevy jsem připraven udělovat téměř komukoliv, avšak nikoliv kdykoliv :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja se taky pridam, momentalne jsem bohuzel bez prace a hodne si vybiram, nekolik uspesne absolovanejch pohovoru/firem jsem uz odpiskal. Jinak zkusenosti s marketingem v jednom nejmenovanym nemeckym retezci, trochu skola zivota, takze komplet reklama.

Jinak soukrome prekladam, AJ, NJ, z nich i do nich, pripadne rumunstina, ceny rozumny ...

btw: koukam, co je tu mezi nama pilotu nebo lidi s letadlama spolcenejch :palec:

Editováno: , autor: krysarr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...