Přejít na obsah

Kdo co dělá


vittorio

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Dá se říci prakticky celá ČR, záleží na dohodě.

Aktuálně Vám můžu nabídnout na 98 procent nejzajímavější úrokovou sazbu na trhu hypoték.

Dále pak dokážu snížit daně u právnických osob a fyzických osob, co mají zaměstnance. Pravděpodobnost tak 70 %.

No a dále radši už nic, neboť by jste mi stejně nevěřili, co je všechno možné zařídit a udělat:-))

Kdo chce více info, ať nechá vzkaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak já taky přidám něco co mě živí.

Pracuji ve firmě, která vyrábí brzdy do Automobilu a jsem tam zaměstnán jako mechanik strojů a zařízení "pneumatika, hydraulika, strojařina, CNC" ve zkratce - opravuji stroje a montážní linky co vyrábí a montují brzdy pro naše krásné auta různých typů. :kol-78::kol-135:

www.trwalabezpecnost.cz

Editováno: , autor: Firedux
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já pracuju pro jednu "malou a chudou firmu" ČEZ jako technik řízení staveb a mám na starostí řidící systémy-to je má hlavní nápln.

Jinak pracuju na vedlejšák pro Českomoravskou stavební spořitelnu.

Dál se bavím prodejem mobilních telefonů značky Nokia určené pro český trh-žádny dovozy,šedivé původy a utopenci...

A poslední věc jsou překlady z ruštiny do češtiny a naopak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj všichni ,tak já mohu nabídnout práci naší firmy a ta se zaměřuje na celkovou očistu vašich plechových miláčků.Jedná se o vysátí,odstranění chlupů,čištění sedadel, plastů ,rámy dveří,renovace pneumatik,čištění částí motoru. :palec2: Myjeme a leštíme karoserie,voskování,broušení vše kvalitně,šetrně cena pro Všechny za celkovou péči o vaše mazlíky 1000,-kč Jsme vedle Futura v Ostravě Tel:603 324 300 pracujeme Po-Pá od 8hod - 18hod.Víkendy po tel.dohodě. :palec2:www.autowax.cz

Editováno: , autor: paulino69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 5 týdny později...
  • o 4 týdny později...

No tak já teda nevím čím bych vám mohl posloužit...pracuju v jedné stavební firmě v Přerově kde působím jako přípravář stavby..pro ty co neví co to znamená....připravuji stavbu po papírové stránce...od stavebního povolení až přes výběr lidí, kteří to budou stavět :smich: dále zprostředkovávám prodej bytů takže jsem tak trochu i developer...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dobře, když jinak nedáte...

Pracuju u jedné společnosti, která by vám asi byla k ničemu, nicméně pro některé dobrodruhy může být zajímavé, že delší dobu působím na pobočce na Ukrajině, takže v případě cest tam nebo podobně jsem schopen vám s téměř čímkoliv pomoct nebo poradit. ;) Případně bych tím mohl být užitečný i pro studenty, co se chtějí blýsknout nějakým referátem a tak ;)

Popřípadě kdyby někdo chtěl vyrazit na dovču na pomezí Středních Čech a Libereckého kraje... http://klidnemistecko.wgz.cz

Editováno: , autor: mole.first
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pracuju ve firmě, která vyrábí tažná zařízení, zejména jako originální příslušenství Škoda. Jsem tam jako vedoucí konstrukce a vývoje.

Pro ostatní jsem schopen zajistit montáž tažného na jejich škodovku (nebo i jiná auta) v naší motnážní dílně, případně po dohodě namontuju i u mě doma, kdo by to měl do firmy daleko. Firma sídlí v Mnichově Hradišti, já u Brandýsa n/L.

Tažné zajistím včetně elektroinstalace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje zamestnani je administrace UNIXovych serveru na bazi AIX, Solaris, Linux, navrhy vypocetnich i vysocedostupnych clusteru a komplexni reseni pro nadnarodni spolecnosti, banky etc. V soukromem zivote rad tlacim linux na PC a laptopy beznych lidicek a to od instalace az po zaskoleni a udelani na miru. Nejak ten M$ porazit musime, ne? Jsem z Prahy, tak kdyby nekdo rad vyzkousel zmenu, jsem tu :)

A jako vedlejsak obcas prednasim UNIX na univerzite a staram se jim tam za almuznu o to jejich zelezo na linuxu ;)

Jinak mam elektrovzdelani, takze nejake draty a programovani take zvladam, jen to nesnasim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se přidám. Pracuju jako další z řady prodejců Škodovky a zároveň jsem jejím velkým fandou. Jelikož je to malé město, tak slevy jsou velké, ale kupní síla je dnes velice špatná. :feve: Každopádně pokud by tu někdo chtěl novou Škodovku za nižší ceny než jsou v ceníku, tak se klidně ozvěte. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...