Přejít na obsah

Kdo co dělá


vittorio

Doporučené příspěvky

Škoda JS Plzeň, servis jaderných zařízení, ve zkratce se za tímhle názvem ukrývají nedestruktivní zkoušky ultrazvukem na tlakové nádobě reaktoru a potrubí kolem reaktoru (Temelín, Dukovany, Mochovce-Slov., Paks- Maďarsko a Armenie) Tam jsme zatím byli a jezdíme pravidelně. Jsem jen malá součást našeho týmu cca 25 lidí.

Takže nic moc z oboru kolem aut. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Cau, vystudovanim prirodovedec - botanik (kytky) - drive OSVC - odborne podklady a prace pro resort ochrany prirody, ted nacas v muzeu (ne jako exponat).

Co by vas mohlo zaujmout vic: pruvodcovska cinnost horska - tj. pruvodce na hory tak trochu blize k horolezeni - via ferraty, ledovce, skialpy, delame uz i nejake kurzy pro uplne zacatecniky. Pruvodcuju pro 2 brnensky "outdoorovy" cestovky - www.alpina.cz, www.ckhoral.cz - takze kdyby jste nekdo mel chut na vertikaly, nebo se jen na neco poptat (vybaveni) - neni problem.

Od jara 08 instruktor skalniho lezeni (akreditace MSMT).

Editováno: , autor: Jirka Guide
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze ja sa tiez pridam a priznam aj moju napln prace. Momentalne 3D technik kontroly - meranie akychkolvek tvarov (najme strojnych suciastok a lisovanych plechov) budto priame vyhodnocovanie rozmerov z vykresu, alebo meranie voci modelu (ProE, Cattia) alebo este skenovanie tvaru. Takze keby ste chceli nieco zmerat na 0,001 mm - nie je problem!!! Od 1. oktobra v tej istej firme presupujem na druhu lod - konkretne programovanie CNC strojov- takze si budem pisat programy na rozne doplnky k auticku :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Zdravím členy fóra.

Hlavní mou pracovní náplní je montáž zařízení SHERLOG. Ve volných chvílích se zabývám servisem elektrického nářadí a zahradní techniky a montáž elektrických rozvodů a alarmů v domech a bytech.

Tak pokuď někdo z fora bude mít zájem tak rád pomůžu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAK JÁ VÁM TO CHLAPCI ŘEKNU UŽ ASI 3 ROKY DĚLÁM VEDOUCÍHO SERVISU V JEDNOM AUTORIZOVANÉM ŠKODA SERVISU

- TAKŽE ZAJISTÍM JAKÉKOLIV OPRAVY

- A CO MŮŽU PROZRADIT OHLEDNĚ ŠKODA AUTO VÁM TAKY PROZRADÍM

- ATD. ATD.

- JINAK DÁLE JSEM LIKVIDÁTOR PRO POJIŠTOVNU KOOPERATIVA , ALLIANZ , ČESKÁ

- GARANČNÍ TECHNIK

A POSLEDNÍ POKUD SE MI V ČERVNU ROKU 2008 POVEDOU UDĚLAT ZKOUŠKY TAK BUDU CERTIFIKOVANÝ SERVISNÍ PORADCE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Tak jsem byl nucen změnit zaměstnání. Teď pracuji v Autosklo Express. www.autosklo.net Děláme výměnu všech autoskel (osobní, nákladní, bus), mobilní servis (výměna skel u zákazníka), ruční mytí, rychloservis (oleje, destičky, diagnostika, klempířské a lakýrnické práce), autofólie SunTek 3M, autopůjčovna. Nejsme nejlevnější ale kvalitní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já teda taky. Dělám ve firmě, která provádí povrchové úpravy materiálů. Pro představu: Pískování, nanášení kovů - zinek, hliník, měď, mosaz, nátěry. Děláme věci od "blbostí" na zahradu po velké ocelové konstrukce. Pro zajímavost třeba vojenský srub TS-63... Pro další informace se podívejte na stránky www.metax.cz . Jsou tam obrázky z různých akcí, popřípadě kontakty.

post-5259-1193658458_thumb.jpg

post-5259-1193658467_thumb.jpg

Editováno: , autor: Com-aaR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Já teda dělám to, čemu se většina lidí snaží vyhnout (myslí si,že jim budu cpát něco, co nepotřebují a nechtějí) a když jim pak pomůžu něco dobře vyřešit, tak mě pak zvou na večeře a dělají mi dobré jméno.

Finanční poradenství

Praha a střední Čechy

Editováno: , autor: Tygr_O2_blue_race_RS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja pracuju v jedne garaznicke firme ve Vlasimi.Vyrabime balici stoje,potrevinarske vahy,linky na zakazku atd.www.triapex.cz.Delam tam servisniho technika a elektrikare,udrzbare,automechanika a ted se zacinam ucit programovat Simatika Siemens.Jinak melouchama delam anteny,satelity,kdyby ste nekdo potreboval poradit tak sem k dispozici,kdyz mam cas tak se pokouseim opravovat Tv,radia atd.Ted s koupi octavky se snazim pochopit logy a naucit se diagnostikovat koncerny atd..je tech zajimavejch veci strasne moc.. lol:palec2:

Editováno: , autor: pavel3.0.9
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se zabývám elektronikou silno/slaboproud (bastlení a vše co k tomu patří), tvorba www dalo by se říct na profi úrovni, grafické práce všeho druhu, výpočetní technika, RC modelařina (letadla)

jinak tatík vede velkoobchod se zabezpečovací technikou, kamerový systémy, požární systémy, ozvučení, domovní telefony,..

Editováno: , autor: AdamCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už 8 let se specializuji na zabezpečení vozidel všech značek, ALARMY, GPS/GSM PAGERY, PASIVNÍ I AKTIVNÍ DOHLEDY, KNIHY JÍZD, osvědčených výrobců, dále montuji různé DVD, TV - DVBT , NAVI, PARKPILOTY, IMO, HF, ANTIRADARY, STROPNÍ MONITORY A JINÉ SPECIALITY, např aktivaci stahování a vytahování oken u některých vozů VW na originální DO. Největší zakázky: EON, IMPORTCAR, 2x HYUNDAI BRNO, NISSAN, TOYOTA - LEXUS, JAGUAR AMT, ROVER AMT, FORD, HONDA. Nejvíce se věnuji VW group. Preferované značky výrobců techniky: Alpine, Pioneer, Panasonic, Cobra, Jablotron, Nokia, Parrot, Valeo, Mio, TomTom, Belltronics aj. Všem z fóra zajistím slevu. WWW.AUTOSCREAM.CZ. Brno 777002627 8 - 17h Po - Pá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak ja se taky pridam.Delam pro firmu ITOM.cz...Takova mala firmicka s velkejma zkusenostma v oblasti bezdratoveho pripojeni k netu(ale ne WI-FI!!),sprave siti a dalsich veci kolem kompu(stavba PC,instalace apod...)..okoli Horic,Noveho bydzova,Nechanic apod...

www.itom.cz

Editováno: , autor: bicouncz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem u požárníků, takže nemůžu nabítnout nic :feve: Ale kdyby nekdo chtel, tak muzu pomoci s předěláním podsvícení nebo co se týče montáže elektro. Spíše okres Uherské Hradiště Jinak jsem se 4 roky učil v oboru elektro, tak vím, o co jde. ;) Buenos -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja pracujem v softverovej firme v bratislave, ktora robi programi a informacne systemi, najviac asi databazove systemi na mieru, su to skor vekle zakazky. ja som pri vyvoji softu, testujem, skolim, a robim podporu pri zavedeni. inak sa da u nas zistit vela info o softoch, pc a kolegovia radi pomozu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pracuji jako nákupčí pro jednu velkou nadnárodní společnost - takže v tomto směru asi nic nabídnout nemůžu. Baví mě však cestování a tak mohu poskytnout informace z této oblasti - hlavně z USA, kde jsem strávil poměrně dlouhou dobu. Také mohu po domluvě sehnat v podstatě jakýkoli nůž (další moje hobby) nebo nože firmy MIKOV (se slevou)

www.mikovknives.com - mé stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...