Jump to content

Ostrekovač zadného skla OII

RhG94
 Share

Recommended Posts

Čaute prosím vám od kedy som kúpil auto tak zadný ostrekovač mi tečie ale nestrieka.

Tak sa chcem opýtať či to tak má byť alebo ten prúd má byť silnejší, lebo ako mi to tam pomaly tečie tak sa to nedostane ani do polovice stierača a ten to všetko odprskne preč a zostáva mi tam špinavý  fľak myslel som že to bude aj stieračom ale keď ho pridržím a voda sa dostane na celé sklo tak to pekne vyčistí stierač je nový včera kúpený.

• 4 weeks later...
  • 3 years later...

Zdravím,

nevíte někdo jak, se na liftbacku dostanu "nenásilně" k trysce odstřikovače zadního stěrače ? Už mi to v servisu 2x čistili a jednou dokonce měnili, nicméně výsledek je vždy stejný = 3 týdny to funguje a pak konec. Asi je tam v potrubí nějakej bordel, co to vždy ucpe... Doufám, že se kvůli tomu nemusí sundavat plast tapec pátých dveří :-/ (nikde mi nic neteče). Teď naposledy sem koukal, jak to z těch dvou trysek jde méně a méně až útrum...

Díky.

heh, rval sem za to z opačný strany... De to vycvaknout pěkně. Protáh sem to jehlou, ale stříkalo to zas tak 2 sec a konec :-( Musí tam bejt nějakej větší bordel. Dá se ta tryska odmontovat bez toho, abych musel sundavat tapec kufru ? Thx

Heh, tak to bylo fakt trapný. Drželo to tam jen díky velkýmu nánosu rzi... Bál sem se za to víc brát, ale de to fakt lehce. Každopádně dost pochybuju, že mi to v tom servisu měnili... Protáh sem to hubenou jehlou a vyklepal hromadu rzi a bordelu a zas to jede na pohodu. Díky pánové :-)

• Like 1