Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
:( Mám originál škodovácké radio s kazetovým přehrávačem.A mám špatný signál běžných stanic.Pokud jedu s tchánovou Zafirou který tam má taky originál radio Opel tak při prujezdu stejným usekem signál bez problému.4ím to muže bý?Antenou? Radiem? Díky za rady
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:( Mám originál škodovácké radio s kazetovým přehrávačem.A mám špatný signál běžných stanic.Pokud jedu s tchánovou Zafirou který tam má taky originál radio Opel tak při prujezdu stejným usekem signál bez problému.4ím to muže bý?Antenou? Radiem? Díky za rady

kazdy radio muze byt jinak citlivy na silu signalu. Ale pokud je to opravdu tak hrozny, tak muze bejt nekde zlomenej kabel, radio nenapaji zasilovac anteny a pod. Tech moznosti je nekolik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
:( Mám originál škodovácké radio s kazetovým přehrávačem.A mám špatný signál běžných stanic.Pokud jedu s tchánovou Zafirou který tam má taky originál radio Opel tak při prujezdu stejným usekem signál bez problému.4ím to muže bý?Antenou? Radiem? Díky za rady

kazdy radio muze byt jinak citlivy na silu signalu. Ale pokud je to opravdu tak hrozny, tak muze bejt nekde zlomenej kabel, radio nenapaji zasilovac anteny a pod. Tech moznosti je nekolik.

Da sa to prelomenie, resp. ine poskodenie nejak zistit? Niekde som tiez cital ze do starsich fabii sa musel dodatocne namontovat antenny zosilnovac aby ten prijem bol porovnatelny s ostatnymi autami. Je na tom nieco pravdy? Ak ano, neviete niekto co to stoji?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:( Mám originál škodovácké radio s kazetovým přehrávačem.A mám špatný signál běžných stanic.Pokud jedu s tchánovou Zafirou který tam má taky originál radio Opel tak při prujezdu stejným usekem signál bez problému.4ím to muže bý?Antenou? Radiem? Díky za rady

kazdy radio muze byt jinak citlivy na silu signalu. Ale pokud je to opravdu tak hrozny, tak muze bejt nekde zlomenej kabel, radio nenapaji zasilovac anteny a pod. Tech moznosti je nekolik.

Da sa to prelomenie, resp. ine poskodenie nejak zistit? Niekde som tiez cital ze do starsich fabii sa musel dodatocne namontovat antenny zosilnovac aby ten prijem bol porovnatelny s ostatnymi autami. Je na tom nieco pravdy? Ak ano, neviete niekto co to stoji?

To chceš říct,že ve starších fábiích neni zesilovač?Když sem měnil rádio,tak sem musel dokoupit napájecí redukci!

Ale je fakt,že s origo rádiem byl příjem na dvě věci.Po výměně za Kenwooda se ale moc nezměnilo-taky mi to připadá že ten zes. tam buď neni,nebo nefunguje.Budu se na to muset mrknout :prc::aggressive::horse:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tiez by ma zaujimalo ci tam ten zosik je alebo nie. Ked som kupil auto a dal som si namontovat radio, tak mi nauctovali len antenny adapter a krytku. Tvrdili ze to radio je v poho ale aj tak to hra FM stanice na hovno. Je to nejaky Sencor s odnimatelnym MP3 playerom 1GB asi za 7L, tak snad to nie je ziadny smejd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jem ten samej problem...

A vis cim to bylo? Byl spatnej pouze bičik... Jestli ho budes vyměňovat,tak tam dej pouze original, z vlastni zkušenosti mam ovřené,že neoriginaly jsou fakt naprd...

Prisim a ako sa da vymenit, ked mam antenu, ktora ma ten "bicik", ze sa neda odmontovat?

D

Ivo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...