Přejít na obsah

Závada Airbagu ???


Diesel

Doporučené příspěvky

Zdarec,

Tak a potřeboval bych od Vás radu.Před chvilkou jsem měl vyndanou přístrojovku,komplet i odpojené obě svorkovnice.Asi po dvaceti minutách jsem vše vrátil do původního stavu ( teda aspoň si myslím ) a po nastartování asi 5 vteřin motor běžěl a zdechl :o . Po třetím startu už běžel v poho :) ale začal na mě řvát MAXI DOT :( a prej Závada Airbagu a svítí kontrolka. Tak prosím co jsem kde dojebal,nebo kde by mohla bejt závada.Prosím poraďte.Za každou radu děkan :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-_- Tak chlopi už to je opravený.Podle rad sem sehnal přímo u nás zde firmičku a v ní maníka který s ochotou napichnul Vag zjistil příčinu která byla (jak psal Cosby) příliž malé napětí,a tuto chybku smáznul z paměti závad (nebo jak se to přesně jmenuje) no a je POKOJ.

takže už zase :skoda:

Ještě jednou DÍK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

ja som mal taktiez rozsvietenu kontrolku airbagu (po tom, ako sa mi vybila bateria), chodil som s tym isty cas. Vcera som s tym bol v Skoda servise a ti mi sice tu chybu vymazali a kontrolka uz nesvieti, ale tvrdili mi, ze si mam kupit silnejsiu baterku, lebo tam par dorobenych LED svetiel a vraj to velmi tu baterku vybija a mam si kupit silnejsiu (s viac Ah), lebo sa ta zavada vraj opat objavi. Samozrejme ma chceli namotat na kupu baterky u nich ... (moja baterka v aute ma asi 3 mesiace, takte u mna neuspeli)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se taky přidám o radu. MAXIDOT mi někdy napíše AIRBAG NAPÍNAČE DEAKTIVNÍ. Mám vypínatelný airbag spolujezdce a když ho vypnu, tak mi to píše. Ale stává se mi to i když ho nemám vypnutý. Je schopen někdo poradit, co s tím? Je bag funkční, když mi to napíše v režimu aktivního bagu? Na VAGu to chybu nehlásí. Dík moc za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 roky později...

napíchni na Vag a smaž a potom uvidíš.Můlže to psaát hodnotu odporu příliš malou nebo příliš velkou.Pokud se po smazání objeví,pravděpodobně bude závada někde v konektoru

čus,

mám stejný problém....svítí mi kontrolka BAGu

kamarád mi jej vymazal a po 3. nastartování se opět rozsvítila

asi za 2 dny jsme jeli do práce (50km) a on mi to vymazal za jízdy......kousek před prací se kontrolka opět rozsvítila

mám volant z Fabie (můj Octaviácký byl už ošoupaný) po namontování několik měsíců bylo vše OK, až teď to začlo blbnout

chyba: 00588 032 (odpor na patroně příliš vysoký) - chyba sporadická

co mám udělat?? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...