Přejít na obsah

Loužička vody pod autem


Hustoles77

Doporučené příspěvky

Zdary, včera jsem zjistil, že se mi dělá pod autem po každé když stojím, loužička v místech pod pravým světlem, v místě přechodu nárazník-dekl to je vlhké a tudy to kape. Je to chladicí kapalina.

Není v těch místech někde protékající vodní pumpa ? Nějak nemůžu zjistit, odkud to přesně teče.

O1, 2001, TDI 66kW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám nějakých 177 tis.km.

Ve kterých místech je vůbec umístěna vodní pumpa ? Vpředu, vzadu ? Snažil jsem se v rychlosti něco vykoukat, ale shora tam není vidět přes všechny ty kryty nic

Protože se mi zdá, že ta loužička je dost vepředu a kape to v přechodu nárazník-spodní dekl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cca před měsícem jsem měl stejný problém, tekla mi takhle chladíci kapalina, přes noc jsem dal pod auto karton a tam kde to udělalo loužičku, tak tam sem v těch místech začal zkoumat motor, a z boku něj to bylo celý mokrý, tak sem to dal do servisu a vyměnili mi tam jenom něaký těsnění (něaká posraná gumička) který stálo 200kč a od tý doby mám pokoj ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...