Přejít na obsah

Teče do kufru - 5. dveře správně nedoléhají, liftback


ejveen

Doporučené příspěvky

Ahoj,

Teče mi do kufru, po větším dešti mám vždy v prostoru pro rezervu několik centimetrů vody.

Zkoušel jsem vlézt do auta a dívat se kudy teče voda a zjistil jsem že prostě začne na levé straně v místě kde se kufr ohýbá do svislého směru protékat přes těsnění a po těsnění teče až dole k zámku a tudy potom až na spodek rezervy.

Když jsem dveře zatížil závažím aby lépe doléhaly k těsnění tak problém zmizel. Těsnění i dolehací plochy jsem čistil.

 

Při pohledu na dveře z vrchu je vidět že nejsou úplně vycentrované a jsou více vpravo, vlevo tedy asi nedoléhají dobře k těsnění a voda tudy protéká.

Zarážkami na karoserii se mi dveře správně nastavit nepodařilo - vůle je větší než jejich dosah.

 

Je tady ještě nějaký způsob jak se dá nastavit správná poloha 5. dveří?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u pantů jsou jenom připevňovací šrouby, nevím zda s tím půjde pohnout když je povolím. Kdy přesně začalo téct také nevím, je možné že od začátku - vysvětlovalo by to proč mám neustále zamlžené (v zimě zamrzlé přední okno zevnitř).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...