Přejít na obsah

Plechový zvuk - přední část vozu


The_DoctoR

Doporučené příspěvky

Zdravím. Dnes se mi v určitých chvílích začal ozývat takový zvláštní plechový zvuk z přední části vozu. Nejdřív jsem myslel, že se mi uvolnil výfuk, přišlo mi, jako kdybych za sebou něco plechového táhl, jako kdyby se tam něco zaseklo, ale po chvíli ten zvuk přestal a již se neobjevoval, až při určitých chvílích. Nevím, jestli je to podstatné, ale občas (jednou za půl roku) se mi rozsvítí kontrolka diagnostiky, která ovšem ale po cca. pár hodinách zhasne a třeba půl roku nesvítí.

Auto jsem kupoval nové a už mám na něm najeto cca. 195 tkm, do této doby žádný velký problém.

Co si myslíte, že by to mohlo být? Někde jsem se dočetl, že by takový zvuk mohl dělat katalyzátor? Je to možné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak především bych se stavil za někým kdo má diagnostiku, aby zjistil proč se ti sem tam rozsvěcuje check. Rozhodně to ale bude sporadická chyba, neboť check po určité době zhasne. A co se týká plechového zvuku, chtělo by to prohlídku někým, kdo tomu rozumí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...